2733
2734

سلام 

خانواده خودم با خانواده شوهرم سر مسائلی چندین ساله که قهرن و رفت و آمد نمی کنن ما هم مشکلی نداریم با این قضیه امسال تولد دخترم بعداز اینکه خانواده منو دعوت کردیم شوهرم تصمیم گرفت خانوادشو دعوت کنه که من هر کاری کردم منصرف نشد دعوتشون کرد و اونا هم با کمال پررویی بچه هاشونو فرستادن و خودشون نیومدن 

خلاصه من خیلی ناراحت شدم ولی چیزی نگفتم فقط به شوهرم گفتم به وقتش جبران میکنیم ماه پیش تولد پسر خواهر شوهرم بود که زنگ زد گفت فقط بچتونو بیارید مهمونیشون مخصوص بچه هاس 

ماهم بچمون فرستادیم رفت خلاصه نشد که تلافی باز کنیم امروز تولد بچه برادر شوهرم بود دیروز زنگ زد به شوهرم گفت ما اینجا هیچکس و نداریم اگه شماهم نمیاید ما تولد نمی گیریم  شوهرمم به من گفت میای بریم گفتم نه 

گفت پس من فردا بچه رو میبرم گفتم میگیم خواهرت ببرتش گفت نه خودم میخوام ببرم ساعت ۱۲بود رفتن(نهار دعوت کرده بودن که عصر تولد بگیرن)زنگ زدم دیدم شوهرم رفته خونه برادر شوهرم چیزی نگفتم ساعت دو چون میدونستم باید بره سر کار و مطمئن بودم اومده بیرون زنگ زدم پرسیدم ناهار اونجا بودی گفت آره

خیییییلی عصبانی شدم اون فقط منو پیش خانوادش خراب کرد از ظهر دارم حرص میخورم الانم باهاش قهرم به نظرتون حق دارم؟

من هیچی نمیگم منتظرم یه خانوم هست با آواتار ابی رنگ تشریف بیارم پست اولو بزارن

اقاا هستم عزیزم عزیزم نکن   یاگلم افتاااد؟(واسه خودتون گفتم تا نگید ا وا نمیدونستم اقاایید)خیال خنده های تو/شدآرزوی هرشبم/به چشم های تو قسم/که جان رسیده برلبم/خزان شدو نیامدی/عزیز لحظه های من/اگر ندیدمت تورا/تو گریه کن برای من/ ای عشق/ تمام حسرت هنوزم/دلیل آه سینه سوزم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

من اگه مورد مشابه باشه حرص نمی‌خورم میگم حتما توی موقعیت این تصمیم رو گرفته بعدا باهاش حرف میزنم که هماهنگ باشه باهام 

البته کلا شوهر من آدمی نیست که بخواد مثلا منو خراب کنه یا تابلو کنه با چیزی مخالفم اگر مورد اینچنین پیش بیاد فرض رو بر این میذارم که توی موقعیت اینطوری صلاح دیده

اره حق داشتی ولی خب توام تلافی کردی فقط از جانب خودت بقیشو دیگه حرص نخور بگیر بخواب

اره خودمم یه کم همینطوری خودمو  دلداری دادم ولی بازم میسوزم حالا میگن ما داداشمونو میخواستیم که اونم بود

2706