2737
2734
عنوان

دکترای رشته خودم یا فوق رشته ی دیگه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 321 بازدید | 39 پست
هر كي يه نظري داره منم ميگم همه افتخارم اينه كه هميشه به دولت نون دادم جاييكه نونمو بده و چون من كار ...

عزیزم پیمانکاری وضعت خوبه دیگه... منی ک دستم جلو بابام درازه ندارم ک بدم بابت دان آزاد

من درآمدو نميگم ولي  ببخشيد به كسي بر نخوره اما شما بگي من دبيرم وجهش بيشتره تا بگين مدرس ...

بنظرم وجه یه حق التدریس بیشترز یه دبیر نیس اصلا... ارزش بالایی نداره 

یه دبیر کارمند رسمی دولته بقول معروف بیمه داره ولی حق التدریس چی؟ یه حقوق ثابت نداره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم پیمانکاری وضعت خوبه دیگه... منی ک دستم جلو بابام درازه ندارم ک بدم بابت دان آزاد

من از هيجده سالگيم كار كردم تمام مخارج دانشگاهمم خودم دادم امروز خداروشكر شايد وضعم بد نباشه اما روزاي دانشگاه خرج دانشگاه آزاد واسه يه دختر بيست و خورده ساله كم دردي نبود😐

بنظرم وجه یه حق التدریس بیشترز یه دبیر نیس اصلا... ارزش بالایی نداره  یه دبیر کارمند رسمی دولت ...

من احتمالا منظورمو بد گفتم منظورم اينه تو شرايط برابر كه نياز مالي مطرح نيست دكترا داشتن براي من دلچسب تره تا دوتا فوق ليسانس داشتن خوب چيكار كنم دكترا گرفتن جز آرزوهامه😐🙄🤣

2731
من احتمالا منظورمو بد گفتم منظورم اينه تو شرايط برابر كه نياز مالي مطرح نيست دكترا داشتن براي م ...

خیلی خوبه ک کار میکردی وافعا پولی ک آدم خودش درمیاره لذتش ببسترز اون پولیه ک بخای از بابات بگیری... من تازه دو ساله ک دارم خودم کار میکنم... دقیقا منم آرزومه دکترا بگیرم هنیسه حسرتو دارم 😂 ولی این آزمون زبانش رو مخمه 😣

آموزش پرورش😂😂

اونم دبیری ابتدایی 😂😂

بابا اگه کار خودت دولتی بچسب

آقا شهریار خوش آمدی به زندگیمو شدی شهریار قلبم یه دنیا دوست دارم به همین سادگی و خوشگلی عزیزترینم انشالله همیشه سالم باشی جنتلمنم 
من دو سال پیش مثل الان شما مردد بودم و در نهایت تصمیم گرفتم و به جای دکترای رشته ی خودم یه ارشد دیگه ...

از نظر جایگاه شغلی به نفعتون شد؟

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 
2738
از نظر جایگاه شغلی به نفعتون شد؟

بله خیلی  و دروس هم  خیلی زیاد برام جذابیت داشت چون کاملا جدید بودن و مثل کسی هستم که  تازه از صفر شروع کرده و انگیزم خیلی زیاده

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...