2733
2739

خواهر دوستم پرستاره بعد بدنیا اومدن فرزندش چون محل کارش شهر دیگه بود وامکان انتقالی شون نبود زیر کارشون زدن ونرفتن و از طرفی خونه ش دقیقا همسایه مادرشوهرش میشه وخواهرشون به شدت شوهرشون تحت نظر خواهر وبرادرا ومادرشون هس وتا حالا ظاهرا خیلی اذیت شدن و شوهرشون خیلی تا حالا کتکشون زدن از طرفی دوستم می گف خواهرمم بی تقصیر نیس و خیلی زبونش تیزه دوستم می گف بهش گفتیم طلاق بگیر گفته تکلیف بچه م چی میشه از طرفی شوهرشو خیلی دوست داره و اگه دخالتهای خانواده شوهرش نباشن خیلی باهم خوبن و اینکه خانواده شوهرش هر لحظه برای یه جیزی مثه رب قند روغن جارو برقی یا سشوار میان در خونه ش وهرلحظه ازش جیزی قرض می گیرن خواهرش می گف مامانم دیگه مستاصل شده از دعواهای اینا و دیشبم دوباره دعوا کردن خانواده شوهرش گیر دادن ما بچه رو بزرگ می کنیم چرا سرکار نمیری برو سرکار ؟ بهم می گف شما بودین چکار می کردین من گفتم به خواهرت بگو زبونش رو تند نکنه زبان سرخ سر سبز میده ورباد از طرفی شوهرش خیلی میزنشه تا یه چی می گه ظاهرا میزنه توگوشش اینم دیگه هرچی فحش بلده نثارش می کنه و خانواده شوهرشم کامل در حریان دعواهاشون هستن ولی رعایت نمی کنن فقط اصلا طلاق بگیر نیس شما بودین چطور راهنمایی می کردین؟

خدایا نگاهت رو از ما نگیر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گل تو سرش

طلاق نمیگیره نگیره حداقل خونش ببره دور تر

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2731

طلاق

بچه جدایی رو ببینه براش بهتره تا کتک خوردن مامانش و نامردی باباشو ببینه

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین

دست شوهرش و بچه اش رو بگیره بره ی شهر دیگه 

به بهونه سرکار رفتن

دوری و دوستی

قید خانواده شوهر و خواهر خودش رو بزنه

▂▃▅▇█▓▒░ أڱږ ڪښي خِؤآښٺ ݦثٌݪ:عَږۅُُښڪ بَأټ ږڣټآږ ڪݩہ—ټۅ:(آݩأبَِݪ): بَّآۺ💀🔥⛓️️ ░▒▓█▇▅▃▂
2738
دست شوهرش و بچه اش رو بگیره بره ی شهر دیگه  به بهونه سرکار رفتن دوری و دوستی قید خانواده شوه ...

محل کار شوهرش همینجاس نمیتونه انتقالی بگیره چون شرکت خصوصیه

از طرفی شوهرش اینطور که میگف پسر آخریه و خیلی از خواهر برادراش حساب می بره و پدرش فوت شده مادرش تنهاس هر کدوم از خواهر برادراش خونه مادرش میاد به خانومش گیر میده برو پیششون احوالپرسی کن نره دعوا می کنه

محل کار شوهرش همینجاس نمیتونه انتقالی بگیره چون شرکت خصوصیه

اون سر شهر چی 

نمیدونم کدوم شهر هستین بزرگه یا کوچک

ولی با خونواده شوهر و خواهرش تا حد امکان دوری راه و مسافت داشته باشه

▂▃▅▇█▓▒░ أڱږ ڪښي خِؤآښٺ ݦثٌݪ:عَږۅُُښڪ بَأټ ږڣټآږ ڪݩہ—ټۅ:(آݩأبَِݪ): بَّآۺ💀🔥⛓️️ ░▒▓█▇▅▃▂
قبلا شهر دیگه سرکار بوده می گف باز دعوا داشتن ولی چون دور بودن کمتر بود

چرا تلاش نمیکنه از خانواده شوهرش فاصله بگیره؟ درهرحال باید این مسئله کتک خوردنو یه جوری تمومش کنه باهرسیاستی که میتونه الان برا همسرش بی ارزشه فردا برا بچه اش بی ارزش خواهد بود 

خدایا مارو به خاطر ندانم کاریهامون ببخش
2706