2737
2739
عنوان

اسم بچت انتخاب تو بود یا همسر؟🤔😅

| مشاهده متن کامل بحث + 886 بازدید | 100 پست

فرزند که ندارم... 

ولی صددرصد انتخاب منه... 

حضرت یار خودش بچه بزاد 

خودشم اسم انتخاب کنه☺️

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از الان میگم که انتخاب منه.البته همسرم موافقت می کنه.ولی بنظرم مادر بیشترین حق رو داره چون تموم سختیای زایمان با مادره.حق داره که حداقل اسم انتخاب کنه

خدواندا تو میدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است.چه رنجی می کشد ان کس که انسان است و از احساس سرشار است...
2731

من خودم میخواستم انتخاب کنم چند روزگیه پسرم شوهرم اسم پیشنهاد داد منم خوشم اومد 

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔

اسمایی که دوست دارم👇

جانا 

نیلا 

نیل 

هلن 

ماهور 

ماهک 

ماهگل

گلبهار 

❌🚨از یکم دی ماه برای اعتراض به وضعیت سایت نه تاپیک میزنیم نه پست میزاریم🚨❌ ...  A New Me    Coming Soon     Loading...  ۲۰%                                          عضو اکیپ علمی تخیلی💫             خدایاشکرت💕    i can🕊
2740

اسمهاشون انتخاب هردومون بود و البته از بین چندتا اسم مدنظر، نظر نهایی رو من‌ میدادم 

پرهام و ماهان و انشاالله سومین بچمون هم شایان💕💕💕

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**

محمدحسین انتخاب اول خودم

رقیه انتخاب اول همسرم

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.

بچه ندارم

ولی مامانم تو بیمارستان به بابام‌گفت برو اسمشو بذار زهرا

بابام رفت ثبت احوال دید نفر جلویی اسم بچشو گذاشته آیدا

دید اسم بدی نیس گفت عاقا واسه منم بذار ایدا😒

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!

همسرم از مجردی اسم مهراد رو انتخاب کرده بود منم قبول کردم 

دوستان مهربونم میشه برا عاقبت بخیری فرزندم دعا کنید و صلوات بفرستید. منم برا بچه های شما دعا میکنم عاقبت بخیر بشن