2733
2734
عنوان

ساعت خواب جنینم بهم ریخته😂😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1664 بازدید | 146 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان شاالله این لحظه رو به زودی حس کنی نی نی نذاره تا صبح بخوابی برا نبرقصه تو شیمکت 😍😍

ممنونم عزیزم انشالله

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
2731

خداحفظشونه کنه

تنهایی یا کمک هم داری؟؟

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  
2738
نه والا😕اونوقت یه سوال دیگه دسشویی‌هم‌میکنن‌اون تو؟😑

😂به چه چیزایی فکر میکنید ها

فکر کنم جنین ها چون مستقیم مواد مغذی رو از مادر میگیرن دیگه مواد دفعی نداشته باشن

دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت....چیه تو ایران زندگی میکنی توقع داری همه چی بر وفق مرادت باشه؟😐

دوستای من, من از دیروز حرکت جنین یادم نمیاد آخه کلی کار داشتم نمیرسیدم حتی دقت کنم تکون میخوره یانه, الان یه ساعته همش دارم میخورم تا تکون بخوره ولی نخورده نگرانم 

ن وقتی وقع بدنیا آمدن  میکنن اگه دیر بدنیا بیان دسشویی میکنن و میخورن

اخه پسردایی من مدفوعشو‌خورد کرولال شد😑

پرستارا گفتن دلیل کرولالیش اینه

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍