2737
2739
عنوان

فقط منم ک سیکس پک دوس دارم😍؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1629 بازدید | 69 پست
ای خدااااا مام نامزدیم کلا همسرم خونه ماست 😕داره خرو پوف مبکنه الان اشالله زود زود سربازیش تموم شه ...

خوش ب حالت کاش بود بغلش میکردم فقط الانم شکر میکنم🥰😊خدا همسر شمارم حفظ کنه

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏
مرسی ژنتیکو ک نمیدونم ولی داداشاش همه ماشالا شکماشون بزرگه ولی شوهرم ن از۱۵سالگی اسنا اونجوری بود تق ...

از یه سنی که بگذره بدون ورزش بدن ریزش میکنه... سینه مرغ عالی هست و برنج کم در حد ۵۰−۵۰ برنج و مرغ یا سینه مرغ خالی. برادر خودم چون سنش از من کمتره بدون ورزش هیکلش رو فرمه ولی من نه تا دو هفته ورزش نکنم بدنم افت میکنه

برحذر باش! و از تن‌پروری و بی‌حوصلگی بپرهیز. این دو خصلت به طور حتم تو را از بهره‌های دنیا و آخرت هر دو محروم خواهد ساخت. در باقیماندة عمر خود عمر از دست رفته را جبران کن...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دوس دارم

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
از یه سنی که بگذره بدون ورزش بدن ریزش میکنه... سینه مرغ عالی هست و برنج کم در حد ۵۰−۵۰ برنج و مرغ یا ...

الا شوهرم۲۱ سالشه امیدوارم بمونه همینجوری مرسی از راهنماییتون بیاد روش اجرا میکنم😁

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏
2728
میگم ک خیلی کار میکنه خیلی الماتور بندی میکرد بعد نمیدونم ورفه هاشو دیدید یان همشون سنگینن کارش کلا ...

اهاااا پس کار بدنی داره خودشم حواسش هست... خودش استاده ماشاالله همون دراز نشست و شنا عالی یه میله بارفیکس هم نصب کنید چه بهتر

برحذر باش! و از تن‌پروری و بی‌حوصلگی بپرهیز. این دو خصلت به طور حتم تو را از بهره‌های دنیا و آخرت هر دو محروم خواهد ساخت. در باقیماندة عمر خود عمر از دست رفته را جبران کن...
اهاااا پس کار بدنی داره خودشم حواسش هست... خودش استاده ماشاالله همون دراز نشست و شنا عالی یه میله با ...

بعله گفتم ک خیلی کار میکنه ولی ورزش خیلی کم بارفیکس ک نداره ولی از در اویزون میشه😁

چقد داری پز شوهرت رو میدی شوهرم فلان فلان😐😂

مرد فقط باید ایربگ داشته باشه😂

دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت....چیه تو ایران زندگی میکنی توقع داری همه چی بر وفق مرادت باشه؟😐
چقد داری پز شوهرت رو میدی شوهرم فلان فلان😐😂 مرد فقط باید ایربگ داشته باشه😂

بخدا پز نیس فقط شوهرم اینقد میگه تویی ک دوس داریو اینا من خواستم بدونم بقیه ام دوس دارن یا مشکل از منه وگرنه ن کسی منو اینجا میشناسه بخوام پز بدم ن چیزیه ک باهاش بشه پز داد ن من اهل پز دادنم😁

2740
بعله گفتم ک خیلی کار میکنه ولی ورزش خیلی کم بارفیکس ک نداره ولی از در اویزون میشه😁

ماشاالله به این شوهر انشاالله به پای هم پیر شین

ماشاالله به این شوهر انشاالله به پای هم پیر شین

مرسی ممنون از لطفتون