2737
2734
عنوان

فقط منم ک سیکس پک دوس دارم😍؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1610 بازدید | 69 پست

نگهداریش خیلی سخت و پر هزینس مخصوصا با مرغ ۳۵ تومنی

برحذر باش! و از تن‌پروری و بی‌حوصلگی بپرهیز. این دو خصلت به طور حتم تو را از بهره‌های دنیا و آخرت هر دو محروم خواهد ساخت. در باقیماندة عمر خود عمر از دست رفته را جبران کن...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بستگی داره مثلا بعضیا خودشون سیکس پک دارن پاهاشون مارمولکه.ازینا بدم میاد

ن اون ک هیچ هیکلو در کل میگم مثلا سیکس پک بدون سینه قشنگ و بازو و پا ب درد نمیخوره

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏
2731
نگهداریش خیلی سخت و پر هزینس مخصوصا با مرغ ۳۵ تومنی

شوهر من ک جراعت داره دست بزنه بهشون فقط حاظرم ۵۰ تمنم براش خرج کنم ولی خراب نشه😍😍😍

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏
2738
بگم خوشم نمیاد ولی شوهرم سیکس پک داره میگن پز زیر پوستی میدی😆😛😂😂

واییی سیکس پک عالیه عاییی😍😍

منم هیکلی بازو شونه دوس دارم من عاااااااااااااشق یه ذره شیکم شوهرمم وای نه اب شه دوس ندارم خودمم توپ ...

ن من شکم صافو دوس ندارم برا مرد بهش گفتم خودم تا۴۰ سالگی سیکس پک بعد اون میتونه صاف باشه😁

من فکر میکردم با پودره🤣

نه باید تمرین کرد هر روز رژیم هم متعادل نگه داشت و در کل سخته ... صورت هم کمی لاغر میشه... برا مسابقه فقط قشنگه

برحذر باش! و از تن‌پروری و بی‌حوصلگی بپرهیز. این دو خصلت به طور حتم تو را از بهره‌های دنیا و آخرت هر دو محروم خواهد ساخت. در باقیماندة عمر خود عمر از دست رفته را جبران کن...
شوهر من ک جراعت داره دست بزنه بهشون فقط حاظرم ۵۰ تمنم براش خرج کنم ولی خراب نشه😍😍😍

صورتش چی لاغر نشده ...

من حجم بیشتر دوست دارم تا کات

همسر من پنج شش سال پیش تمرین میکرد.الان تمرین نمیکنه ولی سیکس پکاش سرجاشه.فقط کمی برجستگیش کمتر شده. ...

من شوهرم اصلا ن باشگاه میره ن ورزش فقط کار زیاد میکنه