2737
2739
عنوان

چرا پری نمیشم پسسسس

110 بازدید | 15 پست

توروخدا ی چیزی بگید ی کاری کنید

13روزه پریودیم عقب افتاده ی بارم بی بی چک زدم منفی بود چیکار کنم؟شما بنظرتون چیشده؟

ی بارم چند ماه پیش همین حدود 11،12روز پری نشدم سونو و اینا رفتم گفت هیچ مشکلی نداری نمیدونم چرا اینجوری میشه  

شايد عفونت داری

عروس خانوما با قوم شوهر مهربون باشین✋😂. خواهر شوهرا با عروس هاتون دوست باشین☺️ این دنیا دو روزه، گذشت کن تا خدا هم ازت بگذره. جاری های محترممممم انقد حسودی همو نکنید😆دیگه چیزی به ذهنم نرسید تا نصیحتی دوباره به درود🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وای دقیقا مثل من 

منم ۱۳روز،عقب انداختم

قشنگیش اینه که هیچکس ننوشت                               برای دیسکو،،، برای کاباره،،، برای پارتی،،،برای بی بند و باری،،، برای بی دینی،،، برای موادمخدر،،، برای مستی،،، برای حمل اسلحه و.... و این نشون میده که ذهن کثیف بعضیا برداشتش از آزادی اشتباهه نه ما مردم✌🏻! 
2738
ینی چی؟چیکار کنم؟علائم دیگه ای هم داره؟

منم چند روزه عقب انداختم...درد های وحشتناک دارم‌همش حس میکنم شدم ولی چک میکنم خبری نیست...بی بی چک منم منفی بود

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕
منم چند روزه عقب انداختم...درد های وحشتناک دارم‌همش حس میکنم شدم ولی چک میکنم خبری نیست...بی بی چک م ...

حالا عیجبش اینکه من هییییچ علائمی از پریود شدن ندارم درحالی ک قبلا از ی هفته قبل پریودم درد شدید دل و زانو بیجارم میکرد،حتی اون دفعه قبلی هم ک گفتم 11،12روز نشدم بازم ی مقدار درد کوچیک کوچیک و چند روزیم لکه بینی داشتم ولی اندفعه هیچی

حالا عیجبش اینکه من هییییچ علائمی از پریود شدن ندارم درحالی ک قبلا از ی هفته قبل پریودم درد شدید دل ...

نمیدونم واقعا مشکل چیه منم خیلی نگرانم....همش ترشح سفید دارم ولی از خون خبری نیست.....خیلی حس بدیه

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕
وای عاقا چیکار کنیم،البته من استرسم این مدت داشتم بابام کرونا گرفته خیلی نگرانشم

دوبار تست زدم منفی دراومد 

میترسم دکتر برم ،ولی خب تاکی؟ شاید فردا وقت گرفتم از دکتر

اره استرس هم پریودی رو عقب میندازه

ان شاالله پدرتون هم سلامتیشون رو بدست بیارن

الهی امین

قشنگیش اینه که هیچکس ننوشت                               برای دیسکو،،، برای کاباره،،، برای پارتی،،،برای بی بند و باری،،، برای بی دینی،،، برای موادمخدر،،، برای مستی،،، برای حمل اسلحه و.... و این نشون میده که ذهن کثیف بعضیا برداشتش از آزادی اشتباهه نه ما مردم✌🏻! 
دوبار تست زدم منفی دراومد  میترسم دکتر برم ،ولی خب تاکی؟ شاید فردا وقت گرفتم از دکتر اره استر ...

حالا منم فردا ی تست دیگه میزنم کاش حداقل ادم از بلاتکلیفی دربیاد،یامن باشه یا نباشه خخ،انشالله

2706