2737
2739

من ازدواج کردم و پسر دارم سه ساله و اینقدر توی مشغله و گرفتاری هستم که به این ادم فکر نمی کنم چه برسه بخوام خوابشم ببینم 

چندین بار تا به حال خواب بهرام رادان رو دیدم باهم رفتیم بیرون  ...خیلی مسخره و خنده دار 

به همسرم میگم فقط لبخند میزنه و گوش میده 

😁😁😁😁

خدایا شکرت حداقل توی خواب سوژه داریم سرمون گرمه 😕😕😕😁😁😁😁😣😣😣

😂😂😂😂👊👊👊

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

دوست من تو دوران مدرسه خواب دیده بود دزدیدنش بعد شهاب حسینی اومده نجاتش داده 

بعد تو خواب به خودش میگفته وای حالا شهاب حسینی ازم رابطه نخواد من پشمامو نزدم  

هنوزم که هنوزه شهتب حسینی رو میبینم یاد خواب دوستم میفتم غشششش میکن از خنده

واکنش من در مواجه با تاپیکها و بعضی راهنمایی های کاربران: پناه برخدا...هعییییی....پناه برخدا...هعیییی...پناه برخدا....هعییییی...پناه برخدا....
باز خوبه فقط دور‌زدین من‌هرجی‌خاب میبینم قابل تعریف نیس😂 اابته بهران رادان که چندشه🤢

والا به خدا توی این بی پولی و گرفتاری 

طرف خوشه ما خوابشو میبینیم 😒😒😒😁😁😁

😂😂😂 منم این فانتزیامو به شوهرم میگم ولی اون به من بگه بهم بر میخوره :/

شوهراام بهشون بر میخوره من یه سری ب شوهرم گفتم سیکس پک دوس دارم وایی فلان بازی گر سیکس پک داره بعد شوهرم خودشم داشت از اون موقع همش مواظبه خراب نشه😁🤣🤣

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏

من یه بار خواب دیدم عروسیمه با احمد ایران دوست 

همین غول برره😐😐😐😐😐😐

جالبه عاشقشم بودم تو خواب 

بعد وسط عروسی کشیدم کنار گف نگار من زن و بچه هم دارم 

منم گفتم عیب نداره 

حالا من چن سالمه ۱۹ 

اون فک کنم ۵۰ 😐😆😆😆😆

لطفا... تتلیتی ها .اونایی ک طرفدار تتلو ان .اونایی ک شعراشو دوس دارن .اونایی ک قیافشو دوست دارن 😐😐😐😐😐😐😐نه منو ریپلای کنن ن لایکم کنن .ن تاپیکم بیان .مرسی اه .😐😒😒😒😒
2706