2733
2739

ست بیمارستانی گرفتین؟؟ احساس میکنم چیز مهمیه چون همون روز از نی نی عکس میگیرن دوس دارم یه چیز شیک بگیرم چی بگیرم؟ برا نی نی دختر 

امید زندگیم دوقلوهام😍 

همش پسرونه بود :)) چون فکر میکردیم پسره ولی بعدش دیدیم عه دختره :))) دیگه تا یکماه پسرونه پوشید تا براش لباس خریدیم

کانال خزعبلات نویسی هامه دوست داشتین بفرمایین @wayafzood

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یدونه بیمارستانی گرفتم با یدونه ست سرهمی پیشبند کلاه سایز ۰ ک همین دوتا فقط اندازشه الان.بعد یه ماه😁😁😁بچم فسقلیه

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2728

بلوز و شلوار و نیم آستین و کلاه سفید خوجل موجل خریدم روشم گل داره ک اوناهم سفید و برجستن کلا نوزاد وختی سفید میپوشه خیلی نازتر میشه 

🌸 بِـسْمِـ اللهِ الـرَحْمـٰانـِـ الـرَحـيـمْـ 🌸بالاخره یه روز سرد دی ماه که آفتاب از لا به لای شاخ و برگ درختان خودشو نشون میده...قبل از ظهر دختر قشنگم به طور طبیعی پا به این دنیا میذاره و خونوادمونو سه نفره میکنه👨‍👩‍👧 اون روز بهترین روز زندگیه منه...باهم دیگه همون روز مرخص میشیم و همه‌ی اون چشم انتظاریا تموم میشه...ان شاءالله🙏
من یدونه بیمارستانی گرفتم با یدونه ست سرهمی پیشبند کلاه سایز ۰ ک همین دوتا فقط اندازشه الان.بعد یه م ...

ای جون دلم . مال منم دوقلوعه قطعا فسقلی ان . منم میخوام سایز صفر بگیرم. ولی نمیدونم از این بسته بندی ها ست بیمارستانی بگیرم یا چیز دیگه 

بعد یعنی اینارو تو خونه میپوشونی تنش یا بیرون؟ میدونی من میخوام یه چیز شیک بگیرم برا اون اول ک عکس هم میگیرن از نی نی ها قشنگ باشه و هم وقتی میان دیدنش قشنگ باشه البته اگه تا عید کرونا رفت 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
2738
همش پسرونه بود :)) چون فکر میکردیم پسره ولی بعدش دیدیم عه دختره :))) دیگه تا یکماه پسرونه پوشید تا ب ...

عین من شدی که 😂 منم دوتا سرویس لباس پسرونه مونده رو دستم . الان میخوام یه دخترونه بگیرم برا بیمارستان و روزای اول 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
بلوز و شلوار و نیم آستین و کلاه سفید خوجل موجل خریدم روشم گل داره ک اوناهم سفید و برجستن کلا نوزاد و ...

ای جان مبارکش باشه 

منم دوس دارم سفید بگیرم با یه طرح کوچیک صورتی . ولی ایده ای ندارم. سایت درست نیست برا عکس گذاشتن؟ جایی سراغ نداری غیر اینستا برم ببینم مدل هاشو ؟ مثلا اینا تو جعبه ان اینا که گفتی یا ست بیمارستانی ان چجوریه من بلد نیستن

امید زندگیم دوقلوهام😍 
عین من شدی که 😂 منم دوتا سرویس لباس پسرونه مونده رو دستم . الان میخوام یه دخترونه بگیرم برا بیمارست ...

اره کار خوبیه. من فامیلامون میومدن دیدنم میگفتن ماشالا چه پسری :)) منم میگفتم بخدا دخترههه هرکی لباس ابی پوشید پسر نیست😂😂😂

اره کار خوبیه. من فامیلامون میومدن دیدنم میگفتن ماشالا چه پسری :)) منم میگفتم بخدا دخترههه هرکی لباس ...

اره خداروشکر مال من سایز یکه . یعنی فک کنم روزای اول تنش نشه 😂 

وای اصلا ایده ای ندارم 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
ای جون دلم . مال منم دوقلوعه قطعا فسقلی ان . منم میخوام سایز صفر بگیرم. ولی نمیدونم از این بسته بندی ...

من کلا لباس نوزادی زیاد نگرفتم.همون دوتا بدرد خورد.چون‌بخاطر کرونام جایی نمیریم همونارو میپوشونم.واسه عکسم اون سرهمی ک گرفتم قشنگ بود.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
اره خداروشکر مال من سایز یکه . یعنی فک کنم روزای اول تنش نشه 😂  وای اصلا ایده ای ندارم

عزیزم😂😂😂 دوتاشون دخترن؟

من کلا لباس نوزادی زیاد نگرفتم.همون دوتا بدرد خورد.چون‌بخاطر کرونام جایی نمیریم همونارو میپوشونم.واس ...

عزیزم یعنی تو خونه همونو میپوشونی؟ چند کقته نی نی نازت دنیا اومده؟ 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
2706