2733
2739
عنوان

بچه ها بیاید همه دیگه حتما باید تایپک خیانت بزنم خب دلم گرفتع

| مشاهده متن کامل بحث + 293 بازدید | 45 پست
اووممم ملسی عزیزم😘 نمیدونم چرا درس خوندنم نمیاد🤦‍♀️

یه کار بهت میگم ولی فک نکنم جواب بده😁پاشو یه اهنگ بزار یکم برقص بعد بخون😁بعدشم شبه الا بگیر بخواب صب پاشو خوب بخون

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏
یه کار بهت میگم ولی فک نکنم جواب بده😁پاشو یه اهنگ بزار یکم برقص بعد بخون😁بعدشم شبه الا بگیر بخواب ...

اوووو جان جان چ پیشنهادی😍😂💃🏻💃🏻

خواب نمیبرد مرا...💤 یار نمی خرد مرا...💔 مرگ نمی‌درد مرا...🍃 آه چــــــه بی‌بهــا شدم🖤 یک عدد امام رضایی‌ام😍با توکل به خدا و امام رضا به همه ارزوهام میرسم😌🍀بلند بگو آمیـــــن💜😃🤭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوووو جان جان چ پیشنهادی😍😂💃🏻💃🏻

🤣🤣🤣

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏
2731
اون برا اومدن به نی نی سایت

اینقد دوس داری؟

ای جانم شما چن سالتونه؟هر کی زیباست با هر رنگ چشمی خواهر من چشماش مشکیه خیلی قشنگه😍

من ۲۹ سالمه.چشمام قهوه ای .ولی همسرم چشماش عسلی روشن نگاش میکنم دلم میریزه خیلی دوست دارم‌چشم روشن چشمای خودمم قهوه ای 

من ۲۹ سالمه.چشمام قهوه ای .ولی همسرم چشماش عسلی روشن نگاش میکنم دلم میریزه خیلی دوست دارم‌چشم روشن چ ...

ای جانم خیلی قشنگه ک اخه من چشمام عسلی خالی نیس عسلیه یکمم ب زیتونی میزنه بعضی وقتا عوص میشه کلا😁🤣🤣

2738
نه دوست ندارم ولی اینجا درد و دلامو بدون استرس میگم سبک میشم

ای جانم انشالا ک همیشه از شادیا بگید

امیدوارم :)) از چهار عصر بیداره اینهمه انرژی از کجا میاره خدا میدونه

دختر من از ده صبح بیداره من چی بگم الان دیگه با دعوا مجبورش کردم بره بخوابه هنوز بیداره چقدر حرص خوردم

این نیز بگذرد....🤗
قیافم ابرو های نازک از بچگی داشتم بعد مژه هام بلنده چشمام عسلیه دیگه سفیدم خودمم ۱۸ سالمه😁

عاشق شدی؟؟😁😁😁😁

من اگه میتونستم سردیتو تحمل کنم با یخچال رفیق میشدم،فدات بشم.😌.

دیشب حالم خیلی بد بود امشب یکم بهترم🙃💜

حال ما خوب خراب است🖤«با من از منطق حرف نزنید من اسطوره زندگیم باب اسفنجیه💛»͢( ꯭ای꯭ ع꯭م ꯭ش꯭وخ꯭ ط꯭ب꯭ع ꯭د꯭پ꯭🙃꯭🖤꯭)  ❰یاد بگیر تو زندگیت به هیچکس اعتماد نکنی!اول خودت،دوم هیشکی(((:
2706