2752
2734

عزیزای من خوش اومدین 

خب اولین قدم بیاین کالری شمار کرفس رو نصب کنید . قدو وزنتون رو اعلام کنید تا ادامه بدیم به امید خدا با اراده شروع کنیم ولاغرشیم تاعید انشاالله

قوی باش وپر از انرژی مثبت این کل روزاتو میسازه وتوکل به خدا کن خدا همیشه پشتته 💪💪💪

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
عزیزم برا قد 162 باید وزن زیباییت 62 باشه و وزن سلامتیت 5 تا کمتر یعنی 57 کیلو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عزیزدلم ازاینش خبر ندارم گلم تصمیم گرفتم ازفردا درکنار دوستام با اراده شروع کنم شما اگه کسی رو میشناسید تگ کنید ممنون میشم 

قوی باش وپر از انرژی مثبت این کل روزاتو میسازه وتوکل به خدا کن خدا همیشه پشتته 💪💪💪
عزیزدلم ازاینش خبر ندارم گلم تصمیم گرفتم ازفردا درکنار دوستام با اراده شروع کنم شما اگه کسی رو میشنا ...

ممنونم گلم چشم

فرشته ساداتم /     تا خدا هست و خدایی میکند / مجتبی مشکل گشایی میکند   
منم 1هفتس برنامه زیره نصب کردم

نمیدونم فرقشو گلم اما اگه کالری شماره خوبه 

نمیشه بدون کالری شماری؟ من تصمیم گرفتم هفته ای چند روز روزه بگیرم. پیاده روی و چرخونک هم بزارم تو ب ...

نمیدونم گلم اگه دوست دارین اما اینجوری اصولی کم میشه 

2706