2733
2734
عنوان

خونمون به شدت سرده

| مشاهده متن کامل بحث + 1550 بازدید | 46 پست
خب اگه وسایل طلایی رنگ نداری یه قابلمه بزرگ رو پر اب کن بزار روی گاز تا بجوشه . حداقل هوا گرم می مون ...

امتحان میکنم مرسی عزیزم

موفق ترین انسانها از هیچ شروع کردند آنها منتظر نماندند تا فرصت در بزندبلکه خودشان آن را خلق کردند آنها به سختی کار کردند و تاریخ را ساختند. �

بنظرم خونه هاتون باید۲۰سانت باشه ک ازدیواروپنجره سرما رد میشه.

بنظرم پرده های ضخیم وصل کن بخاری تااخرزیادکن

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خونه ما هم لعنتی خیلی سرده متاسفانه ویلایی هستیم و متراژ بالا و پکیج نداریم

منه بدبختم فقط یه بخاری برقی تو اتاقم دارم شکرخدا

مامانم هم اجازه نمیده شومینه روشن کنه بابام 

چون معتقده خونمون سیاه میشه دیواراش🤕

خلاصه من که شلوارلی و سویی شرت تنم میکنم تو این فصل و پادرد هم گرفتم از سرما

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2731
خونتونو عوض کنید

از خدامه به خدا زمستونا همین داستانو داریم 

ولی تو این وضعیت نمیشه تکون خورد

موفق ترین انسانها از هیچ شروع کردند آنها منتظر نماندند تا فرصت در بزندبلکه خودشان آن را خلق کردند آنها به سختی کار کردند و تاریخ را ساختند. �
اگه میشد که دغدغم نبود

خب باید به بخاری برقی هم اضافه کنی عزیزم. منظورم اینه با تمام توان برای گرم کردنش تلاش کن

پنجره هارو چسب یا پلاستیک بکش. پرده هارو ضخیم کن.

کف خالی کمتر باشه یا موکت یا فرش باشه

خانوم هستم
2740
بنظرم خونه هاتون باید۲۰سانت باشه ک ازدیواروپنجره سرما رد میشه. بنظرم پرده های ضخیم وصل کن بخاری تاا ...

بخاری تا آخر زیاده ولی قشنگ سرما میاد انگار نه انگار

خوش به حالتوووون

فقط وقتی بریم بشینیم خوبه خونه رو ک گرم نمیکنه🤕

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   

ماهم شومینه داریم خونمون گرم گرمه

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
خونه ما هم لعنتی خیلی سرده متاسفانه ویلایی هستیم و متراژ بالا و پکیج نداریم منه بدبختم فقط یه بخاری ...

منم الان تو اتاقم با سوییشرت خوابیدم 😅😬

به الف به الف ، الف الله / الف اَلَّه يا هو / هُوَ حَى هُوَ حق هُوَ مولا / هُوَ مولانا هو / يا من لَيسَ اِلّا هو / اَللّهو اَللّهو ...
خب باید به بخاری برقی هم اضافه کنی عزیزم. منظورم اینه با تمام توان برای گرم کردنش تلاش کن پنجره هار ...

درزارو پوشوندیم ولی باید کف و بپوشونم با این وضعیت نمیشه رو سرامیکا پا گذاشت 

2706