2737
2734
عنوان

خونمون به شدت سرده

1549 بازدید | 46 پست

بچه ها ما طبقه اولیم و روی پیلوت خونمون خیلی سرده طوری که اصلا نمیتونم در روز کارای خونه رو انجام بدم همش باید برم زیر پتو حتی جوران و پاپوش میپوشم روی هم کلی لباس تنم میکنم ولی سرما باعث میشه کسل بشم نمیدونم دیگه چیکار کنم الانم حتی اجاق گازو روشن کردم 🙁

به نظرتون چیکار کنم دیگه 

اینم بگم که پکیج نداریم خونمون با شومینه و بخاری گرم‌میشه

موفق ترین انسانها از هیچ شروع کردند آنها منتظر نماندند تا فرصت در بزندبلکه خودشان آن را خلق کردند آنها به سختی کار کردند و تاریخ را ساختند. �

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خونه ما هم همین جوریه کرسی داریم جات خالی

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   
به شدت گرمش کن

اگه میشد که دغدغم نبود

موفق ترین انسانها از هیچ شروع کردند آنها منتظر نماندند تا فرصت در بزندبلکه خودشان آن را خلق کردند آنها به سختی کار کردند و تاریخ را ساختند. �
2738

مهمون دعوت کن گرم‌میشه خونه

نفس زیاد میشه تو خونه😐😐😐

خدایا شکرت برا اینکه ب بزرگترین خواستم ک ادامه تحصیلم بود رسیدم مهرماه1400 دانشجوام😍😍😍😍😍😍😍😍وزن شروع64200🙁🙁🙁🙁قد160 وزن هدف56😍😍😍😍😍
خونه ما هم همین جوریه کرسی داریم جات خالی

خوش به حالتوووون

مهمون دعوت کن گرم‌میشه خونه نفس زیاد میشه تو خونه😐😐😐

تا کرونا رو باهم درآغوش گرممون بگیریم

2706