2737
2739
عنوان

میخام یه چیز بگم انصافا ببینین حق دارم یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 843 بازدید | 66 پست
ادم بچه دار زنگ میزنه میخایم بیامی ماااااتم منو میگیره.تا بیان انقد حرص میخورمااااا

وسواس داری ؟ من خودم وسواسم داره اخه . این علت مهمیه که علاقه ندارم کسی بیاد .بعد هم تنبلم تو غذا درست کردن . دیگه اصلااا دوست ندارم بیان بمونن برا شام و‌ناهار 

وسواس داری ؟ من خودم وسواسم داره اخه . این علت مهمیه که علاقه ندارم کسی بیاد .بعد هم تنبلم تو غذا در ...

وسواس ندارم ولی تمیزم دوسدارم خونه همیشه تمیز باشه.بعدشم هر کی میاد صاحاب در نمیاد برا بچش بچش گند میزنه ب همه چی

خدایا شکر بابت آسانی بعد هر مشکلات.⁦❤️⁩⁦❤️⁩خدایا مواظب پسرم و باباش باش⁦♥️⁩⁦♥️⁩تیکر به‌وقت تولد یک سالگی پسرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله شما الان مادری ب خاطر بچتم شده باید بگی بگو ببخشید حاملم ب خاطر کرونا من جز مواردی محسوب میشم ک ...

انوقت ک میخورنم با حرفاشون

خدایا شکر بابت آسانی بعد هر مشکلات.⁦❤️⁩⁦❤️⁩خدایا مواظب پسرم و باباش باش⁦♥️⁩⁦♥️⁩تیکر به‌وقت تولد یک سالگی پسرم
2728
سلام عزیزم داداشت به هوش آمد؟؟؟

سلام گلم.اره یماهه اوردیمش خونه.بینهایت اذیت میکنه