2733
2739
عنوان

بعضی کاربرها...

| مشاهده متن کامل بحث + 2580 بازدید | 598 پست
از همین اولش داری بینمون فرق میذاری برا اون قلب گذاشتی😤😤😤😤

بگردمت برا هردوتون بود فدای تو بشم  بفرما ناقابله💗💖💕💝💗💗💖💕💝💗💖💕💝💖💕💕💗💖💕💗💗💕💕💝💖💝💗💔💖💕💝💗💖💕💝💗💖💕💝💗💖💕💝💗💗💖💕💝💗💗💖💕💝💗💖💕💝💖💕💕💗💖💕💗💗💕💕💝💖💝💗💔💖💕💝💗💖💕💝💗💖💕💝💗💖💕💝💗💗💖💕💝💗💗💖💕💝💗💖💕💝💖💕💕💗💖💕💗💗💕💕💝💖💝💗💔💖💕💝💗💖💕💝💗💖💕💝💗💖💕💝💗💗💖💕💝💗💗💖💕💝💗💖💕💝💖💕💕💗💖💕💗💗💕💕💝💖💝💗💔💖💕💝💗💖💕💝💗💖💕💝💗💖💕💝💗💗💖💕💝💗💗💖💕💝💗💖💕💝💖💕💕💗💖💕💗💗💕💕💝💖💝💗💔💖💕💝💗💖💕💝💗💖💕💝💗💖💕💝💗💗💖💕💝💗💗💖💕💝💗💖💕💝💖💕💕💗💖💕💗💗💕💕💝💖💝💗💔💖💕💝💗💖💕💝💗💖💕💝💗💖💕💝💗💗💖💕💝💗💗💖💕💝💗💖💕💝💖💕💕💗💖💕💗💗💕💕💝💖💝💗💔💖💕💝💗💖💕💝💗💖💕💝💗💖💕💝💗💗💖💕💝💗💗💖💕💝💗💖💕💝💖💕💕💗💖💕💗💗💕💕💝💖💝💗💔💖💕💝💗💖💕💝💗💖💕💝💗💖💕💝💗

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
عزیزمی ک

قربونت بشم گلم

جوری دست نیافتنی باش که همه بخاطر به دست آوردنت بجنگن 😌😌«پرو قرنیه مشکی هه قلدر چهار شونه کشتی گاز میدم زیگ‌زاگی عشقی مونته کریستو جی زی  جیزی اخلاق خاص حرصی قدمو لجباز ارثی نرم بالشتم پشمک صبح شد املت سنگک تعارف ندارم مرسی کک دوست ندارم پپسی مو بلند هیکل تارزان دنبال شرمو داستان لات نیستم ولی هفت خط شهر رو هواست با یه فندک چشا رو به ابراست ته هفت راه چاک من باز رسیدم به یه حال طناز سلامتی هر کسی تنهاست😎😎» من یه بلوچم و به بلوچ بودن خودم افتخار میکنمم ‍‍😌😌😎😜

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بگردمت برا هردوتون بود فدای تو بشم  بفرما ناقابله 💗💖💕💝💗💗💖💕💝💗💖💕💝💖💕💕💗💖💕💗💗💕 ...

شوخی کردم عشقم 😘😘😘😘😘😘

تو همه جوره عشقی 😍😍😍😍😍😍

فدات

{ خانم هستم }
2731
من یک دوست داشتم تو مدرسه فاطمه فرهمند بود.اهل کجایید؟

اسم مستعارمه اینجا

شمال زیبا و سرسبز

گر نشان زندگی جنبندگی است ، خار در صحرا سراسر زندگی است ، هم جُعل زنده است و هم پروانه لیک ، فرق ها از زندگی تا زندگی است .

[QUOTE=166142722]بگردمت برا هردوتون بود فدای تو بشم  بفرما ناقابله 💗💖💕💝 

خدانکنه عزیزم فدات شم

جوری دست نیافتنی باش که همه بخاطر به دست آوردنت بجنگن 😌😌«پرو قرنیه مشکی هه قلدر چهار شونه کشتی گاز میدم زیگ‌زاگی عشقی مونته کریستو جی زی  جیزی اخلاق خاص حرصی قدمو لجباز ارثی نرم بالشتم پشمک صبح شد املت سنگک تعارف ندارم مرسی کک دوست ندارم پپسی مو بلند هیکل تارزان دنبال شرمو داستان لات نیستم ولی هفت خط شهر رو هواست با یه فندک چشا رو به ابراست ته هفت راه چاک من باز رسیدم به یه حال طناز سلامتی هر کسی تنهاست😎😎» من یه بلوچم و به بلوچ بودن خودم افتخار میکنمم ‍‍😌😌😎😜
2738
مرسی مهربونم،شماخودت سرشارازحس آدامش وخوبی هستی گلم😘😘

فدات شم سارایی جونم

@آناتا    

@12kim    

اگر بمیرم مامان بابام تا مدتها شب و روز تو قبرستون بالای سرم خواهند موند، چون میخوان مطمئن بشن با پسرای قبر بغلی نمیریزم رو هم ، قبل ۹ برمیگردم تو قبرم و شب بیرون قبرم جایی نمونم😑😂

واقعا منم جزو شونم 🙁😒😒😒😒

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
@ژیناگلمن    

مبشه یه تاپیک برام بزنید تاپیکا من پر شدن

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
فقط و فقط @آبنبات_عسلی_۷۶     همین الان باهاش درد دل کردم یه خرده سبک شدم.

دورت بگردم  مننن

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
2706