2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خجالت بکش، هرچی باشه پدرته تجاوز هم بهت کنه نباید اینجوری بهش فحش بدی متاسفم واسه کسایی که لایکت کر ...

فک کنم میخواستی دفاع کنی اشتباهی یه چیزی پروندی😂

مهدی جونم من دوشب قبل از رفتنت برات کلید ساختم با جا کلیدی قلب که دیگه پشت در نمونی وقتی من و آدلیا نیستیم تورو خدا فقط یه بار کاش از این کلید استفاده میکردی 😭مهدی یادته تولدت سال ۹۱ دم دانشگاهت بادکنک باد میکردم ماشینت رو تزیین کردم همه فکر میکردن خل شدم .مهدی جونم آدلیا دلش هوات رو کرده بیا و بهش بگو خدا اجازه داده دوباره بیای پیشمون و شبای سه نفره مون تا ابد تکرار بشه بیا تورو خدا😭😭
2728
خجالت بکش، هرچی باشه پدرته تجاوز هم بهت کنه نباید اینجوری بهش فحش بدی متاسفم واسه کسایی که لایکت کر ...

تجاوز هم بکنه نباید اینجور بگه؟ببخشیدا ولی خیلی حرفت زور داره کجا اینو نوشته اگ یه مدری ب دخترش تجاوز هم کنه حق نداره اعتراض کنه ؟؟؟

ینی تو در اینده دختر دار شدی شوهرت اونو زیر بار کتک گرفت دلت ب حال دخترت نمیسوزه 

منطقت کجاس 

یعنی فکر میکنی بخاطر گربه اینهمه نفرین کرده؟ 🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔

چ میدونم تاپیک قبلیش م شاکی بود بخاطر گربه ش

خدایا شکرت.خدایا خودت مراقب جوجه هام باش سالم برسونشون  ب دستم.شکرررت شکرت شکرت
2738
عزیزم واضحتر و رک تر میتونی بگی چی شده ک اینهمه فحش میدی بهش؟

ببین   ما پنج تا بچه ایم سه تامون خیلی خوب و عاقل بودیم ولی این تا تونست سر ما بلا اورد ک مشکل روحی روانیپیدا کنیم    از نظر روحی ب ما اسیب ززد  ک من الان حس میکنم روحم به شدت مریضه و هیچ کسم اینو گردن نمیگیره وو  به هرکی بگی میگن مشکل از خودتون بوده 

پ ن پ همه پدرا گلن گل اتفاقا همسر مهربونی هم هستن ما مردا بدون استثنا گلیم😂😂😂😂😂😂 اون زائده ...

مردی؟؟ 

امروزفهمیدم که فهمیدن دراین دنیا  تلخ ترین وبدترین حقیقت هستی است.‌ ای کاش ندانی! امروز نبایددانا باشی که دانایی ات  تیشه ای بر رگ های نازک وکلفت گردنت می شود! ای کاش نمیدانستم که میدانم!
من بابام تو بچگی بهم تعرض میکرد بعدم نذاشت ازدواج کنم ۲ هفته پیش مرد  منم دیگه ۳۵ سالمه ولی بخش ...

وای باورم نمیشه چطوری تونستی ببخشیش چرا ازش شکایت نکردی مادرت کجا بود؟

مهدی جونم من دوشب قبل از رفتنت برات کلید ساختم با جا کلیدی قلب که دیگه پشت در نمونی وقتی من و آدلیا نیستیم تورو خدا فقط یه بار کاش از این کلید استفاده میکردی 😭مهدی یادته تولدت سال ۹۱ دم دانشگاهت بادکنک باد میکردم ماشینت رو تزیین کردم همه فکر میکردن خل شدم .مهدی جونم آدلیا دلش هوات رو کرده بیا و بهش بگو خدا اجازه داده دوباره بیای پیشمون و شبای سه نفره مون تا ابد تکرار بشه بیا تورو خدا😭😭
2706