2733
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1678247 بازدید | 136169 پست

بچه ها من آخرین پری ۲۹ مرداد بود 

الان با این حساب میشم ۴ هفته و سه روز ؟؟؟

بنظرتون بچم شهریوری میشه یا خرداد؟

سزارین هستم 

وقتی فکر میکردم خدا باهام نیس، با این معجزه قشنگش بهم نشون داد بهم خیلی نزدیک😍....مرسی خداجونم😚پسرم دنیامه🤩🥰خدا جونم دوباره بعد ۳ سال معجزشو بهم نشون داد🤩دوتا فرشته شدن معجزه های زندگیم🤩
بچه ها من آخرین پری ۲۹ مرداد بود  الان با این حساب میشم ۴ هفته و سه روز ؟؟؟ بنظرتون بچم شهریو ...

اردیبهشتی یا خرداد؟

وقتی فکر میکردم خدا باهام نیس، با این معجزه قشنگش بهم نشون داد بهم خیلی نزدیک😍....مرسی خداجونم😚پسرم دنیامه🤩🥰خدا جونم دوباره بعد ۳ سال معجزشو بهم نشون داد🤩دوتا فرشته شدن معجزه های زندگیم🤩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شاءلله که همونی که میخوای باشه🙏 حالا خدا کنه به عمه اش بره.. من همسرم چشماش درشت ورنگیه وخودشم ...

عزیزم من شندیدم هرچی بیشتر عاشق شوهرت باشی بیشتر بچت شبیه شوهرت باشه . و هرکسی رو بیشتر ببینی بچه شبیه همون میشه پس لطفا تو بارداری بیشتر شوهرتو دوست داشته باش و بهش نگاه کن😍😍😍

💚 صلوات برای سلامتی نی نیم❤ الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
سلام مرضیه جون خوبی من امروز 8 پریودم هنوز یه کم لکه بینی دارم.  پاینن دلم سمت راست 3روزه یه ن ...

ن نشون دهنده اینه فولی داره بزرگ میشه حتما کیت زدن شروع کن ک سوپرایز نشی

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
2731
عزیزم من شندیدم هرچی بیشتر عاشق شوهرت باشی بیشتر بچت شبیه شوهرت باشه . و هرکسی رو بیشتر ببینی بچه شب ...

والا ما عاشق عاشق نیستیم ولی دخترم انگار همه چیزش ب باباش کشیده بود جز قدش و بور بودنش😂😂😂😂😂😂 این چونه لامصب حتی ب باباش رفته بود🤣🤣🤣

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
واااای عالی بوووود خیلی دعات همه رو باهم میخوای؟

خب خدا که ندار نیست باید ازش بخوای کم نخواه زیاد بخواه که بده. من وقتی عقد کردم شوهرم یک ریال هم نداشت وقتی از کوه صفه اصفهان رد میشدم خونه های زیاد رو میدیدم میگفتم خدایا این همه خونه یعنی من از این همه خونه یه خونه نداشته باشم بعد دوسال درسته تو خود اصفهان زندگی نمیکنم اما خدا یه خونه چهارخواب بزرگ و زیبا روزیم کرد. الانم همش میگم خدایا این همه دوقلو زیبا و پسر که سالمن. یعنی یه جفتش مال من نباشه که اتاق خوابام پر بچه بشه

2738
والا ما عاشق عاشق نیستیم ولی دخترم انگار همه چیزش ب باباش کشیده بود جز قدش و بور بودنش😂😂😂😂😂😂 ا ...

الهی، خب جای امیدواری هست که بچه سومی شبیه باباش بشه😊😊😊

بچه ها من آخرین پری ۲۹ مرداد بود  الان با این حساب میشم ۴ هفته و سه روز ؟؟؟ بنظرتون بچم شهریو ...

سلاممممممم

مبارکت باشههه دخترررر ایشالله پاقدمش پراز خیرو برکت باشه برات

منم دعا کن توروخدا🥺

به امید خدا ۱۴۰۰/۸/۶بیبی چکم در اوج ناباوری مثبت شد آزمایشمم مثبت شد دعا کنید سالم و صالح بیاد بغلم محتاجم به دعای تک تکتون مامانی منتظرتم سالم بیای بغلم😍
ن نشون دهنده اینه فولی داره بزرگ میشه حتما کیت زدن شروع کن ک سوپرایز نشی

میگم من ۵روز فرصت دارم بعده حمومم براقدام چون شوهرم فقط۵روزهست بنظرت امکان بارداری هست؟تواین ۵روز

اللهم عجل فرجه مهدی ❤♥️
2706