2752
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1684212 بازدید | 136169 پست
مباااارکه عزیزم 😍😍😍😍

فداتم

وقتی فکر میکردم خدا باهام نیس، با این معجزه قشنگش بهم نشون داد بهم خیلی نزدیک😍....مرسی خداجونم😚پسرم دنیامه🤩🥰خدا جونم دوباره بعد ۳ سال معجزشو بهم نشون داد🤩دوتا فرشته شدن معجزه های زندگیم🤩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وااااای خداااااا مبارکه عزیزززززم خیلی خیلی خوشحال شدم انشاله بسلامت بغل بگیریش 

مرسی عزیزم بزودی قسمت خودت

وقتی فکر میکردم خدا باهام نیس، با این معجزه قشنگش بهم نشون داد بهم خیلی نزدیک😍....مرسی خداجونم😚پسرم دنیامه🤩🥰خدا جونم دوباره بعد ۳ سال معجزشو بهم نشون داد🤩دوتا فرشته شدن معجزه های زندگیم🤩
2731
ببین بدون فولی هم میشه باردار شد فقط کافیه خدا بخواد 

آره دقیقا اصلا فکرشو نمیکردم

وقتی اینجا خیلیا عکس سونو هاشو نو میزاشتن کلی فولی غالب ۲۰ ب بالا داشتن همش میگفتم خدایا کاش منم حداقل یدونه فولی غالب هر ماه داشتم 😭 بعد خدا گفت من کاری میکنم تو بدون فولی باردار بشی

خدایا بزرگیتو شکر😭

تبریک میگم خوش قدم باشه ❤

مرسی عزیزم قسمت خودت

بچه ها نتونستم برم جواب و بگیرم تو اینترنت هم هرچی میزنم برام نمیاره  زنگ زدم پرسیدم گفتش که ...

ای جان مبارکه 

خداروشگر 

آره خوبه که 

توکه اخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی                                   خدایا شکرت       الهی یک نظر تو کافیست تا دل بندگانت آرام و مطمعن باشد         
آره دقیقا اصلا فکرشو نمیکردم وقتی اینجا خیلیا عکس سونو هاشو نو میزاشتن کلی فولی غالب ۲۰ ب بالا داشت ...

مگه این ماه که باردار شدی فولی نداشتی؟

توکه اخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی                                   خدایا شکرت       الهی یک نظر تو کافیست تا دل بندگانت آرام و مطمعن باشد