2733
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1678217 بازدید | 136169 پست
دوستان رفتم آنومالی خداروشکر سالم ودختر بود الان ازدکترمیام گفت دهانه رحمت بازه جفت پایین حالاعصری ...

خداروشکر که سالمه.. ان شاالله سر وقت خودت به سلامتی زایمان کنی

ان شاالله که خیره

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
تکون خورد قاصدک جان ولی خیلی ضعیفه میخوام برم بیمارستان یه نوار قلبی چیزی بگیرن ازش

خداروشکر

اره برو.. خیالت راحت میشه

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخی عزیزم... ان شاالله خدا بهش سلامتی بده زودتر خوب بشه غذاهای ساده درست کن فعلا.. بقیه هم درک میکن ...

قاصدک جون راستی شکمت بزرگ شده؟ 

من که وارد هفته ۲۰ شدم ولی بازم معلوم نیست شکمم 

ولی دخترم خیلی تکون میخوره خیلی زیادا طبیعیه به نظرت دائم در حال حرکت و چرخش و لگد زدنه انگار فسقلی هیچ معلوم نیستا ولی چه وروجکیه🤗😅

قاصدک جون راستی شکمت بزرگ شده؟  من که وارد هفته ۲۰ شدم ولی بازم معلوم نیست شکمم  ولی دخت ...

آره معلومه شکمم... مخصوصا شب هه خیلی بزرگتر میشه انگار😬😬

عزیزم😍😘

فسقل من دو سه روز تعطیلات انگار به خودش استراحت داده بود.. امروز دوباره ورجه وورجه هاش شروع شده... البته خیلییی واضح نیست.. ولی وقتی نشستم یا رو به بالا دراز کشیدم، متوجه حرکتاش میشم.. 😅😍

2728
سحرجون تورو خدا سفارش منو هم به شهیداتون کن..  اونا منو نمیشناسند طول میکشه تا صدامو بشنون. & ...

اولا چشم گل من

دومأ اصصصلا این حرفو نزن برو کتاب حمید سیاهکالی مرادیو بخون(یادت باشد) آخر کتابش یه معجزه کرد ک اون خانم اصن نمیشناخت شهید هادیو.... 

همیییییین الان نذرش کن صلوات ببین حاجتتو اگه نداااد هرچی دوس داری بگو

ولی چشممم منم حتتتتمأ❤️❤️

سلام خانمهای گل وقتی سونوی ان تی بشم جوابشم همون موقع بهم میدن؟

سلام

بله

ولی بعدش باید بری آزمایش بدی.. اون چند روزی طول میکشه

2740
آره واقعا خیلی سخت شد ولی دیگه چیزی هست که پیش اومد چرا زن داداشم هست بنده خدا بعضی روزا اون ناهار د ...

انشالا که ۲۰ روز دیگه هم خیلی سریع و زود میگذره و دست مامانت خوب خوب میشه عزیزم.‌ یه وقت ناراحت نباشیا، بخدا سه سوت میگذره میره... 😉🙂

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚

بچه ها کسی سر در میاره از این ازمایش اسپرم؟؟؟؟ضروریه لطفا جواب بدین🤗

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بع یِڪ شَهړ سَړ خَمٖ ڼَګړډَ۾ ټۅ ګِه شَهړۅڼډۍبےپِډَݛ😹👆🏿✨
بچه ها کسی سر در میاره از این ازمایش اسپرم؟؟؟؟ضروریه لطفا جواب بدین🤗

سلام عزیزم. منکه سر در نمیارم . ولی اگه لوبیا یا مرضیه ببینن میگن بهت که چه جوریاست. خودت خوبی؟ دیروز حرفت بود تو تاپیک 😉 به سلامتی نزدیک زایمانی دیگه...؟ 🥰

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
اولا چشم گل من دومأ اصصصلا این حرفو نزن برو کتاب حمید سیاهکالی مرادیو بخون(یادت باشد) آخر کتابش یه ...

سلام عزیزم میشه لطفا اسم اون شهیدان رو به منم بگید؟ و باید چی بگم تو نیتم؟ و لطفا واسه منم دعا کنید که این ماه باردار بشم پسر سالم و صالح به لطف خدا.ممنون میشم

با تو در نهایتم من♾
2706