2777
2789
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1710005 بازدید | 136169 پست
لوبیا جون امروز سونو رو بردم پیش ماما،گفت احتمالا قبل سونو گرفتن تخمکت آزاد شده نظر شما چیه؟نیم ساعت ...

با این کیت ها و به توجه به طول سیکلت فکر نمیکنم ازاد شده باشه

به کیت زدن ادامه بده

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین ترشحات آدم موقع ارضا شدن محیط رحم رو قلیایی میکنه. بخاطر این میگن واسه اقدام پسر بهتره قبلش زن ...

مامان روشا سلام. عزیزم امروز یه حالیم بیا بی بی بزنیم ببینیم چه خبره؟؟؟؟

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰
سلام @لوبیا  من این ماه اقدام دارم 29دی پریود شدم بعد پنج روز کامل قطع شد دیروز باز اومد نمیدون ...

نمیشه ۱۰۰٪ گفت

باید کیت بزنین سونو برین

بعد چند دقیقه هاله انداخت؟

زیر یک دقیقه هاله انداخت ....

توکه اخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی                                   خدایا شکرت       الهی یک نظر تو کافیست تا دل بندگانت آرام و مطمعن باشد         
ممنون از همتون نی نیمون دختر بود😍😍😍😍

اقدامی دختر بودی مامان نورا؟

من و خداوند هرروز فراموش میکنیم،او خطاهای من را و من لطف او را...                                                         خدایا منو ببخش اگه ناسپاسی کردم راضی ام به رضای تو🙏
انشالله که یه دختر سالم و صالح و خوشگل و باهوش تو شکمت جا خوش کرده. چقدر عالی که با یک اقدام تو ماه ...

انشالله ممنون نه عزیزم من این ماه ،ماه سوم اقدامم بود 

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
به نظر دیگه کمرنگ شده البته باز کیت بزن ببینیم دیگه خیلی اقدام رفتی هر ۲۴ ساعت اقدام برو تا مطمئن ...

اینم کیت امروز و اقدامی  که رفتم. بازم اقدام لازم هست؟ به نظرتون تخمک گزاری کی بوده؟ چقدر شانس پسر دارم؟ اقدام هام چطور بوده دوستان؟؟  

@lilikhanom‍  

راستی شما گفتین ای وی اف دو تا جنین پسر داشتین. کلا چند تا جنین بود که دو تاش پسر شد؟  به نظر ...

۱۱ تا جنین بود

نه گلم جنین شناس بهمن خوب نیست کارش

چون ما چندتا مادر بودیم که هممون پسر میخواستیم جالبه واسه همه فقط دوتا یا یکی تشکیل شد

یکیشون طفلی ۱۶ تا رویان داشت

خب پی جی دی جنین رو خیلی دستکاری میکنن ضعیف میشه یا از بین میره

حنی دو نفر که دختر میخواستن هم نشده بود

بتظرم طبق تجربه بهمن خوبه ولی برای ای وی اف

چون‌کار جنین شناسش خوب نیست امار پی جی دی اونجا زیاد موفق امیز نیست

خب همسرم ازمایش داد خوب بود

درخواست دوستی قبول نمیکنم،لطفا تو تاپیک های مرتبط با بلوغ زودرس دختران منم تگ کنید❤️
عزيزم چندبار اينجا توضيح دادم ولي نميدونم كدوم صفحه  تاپيك خودم تشخيص جنسيت از رو جمجمه، اونجا ...

1178

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4719021/چگونه-پسر-دار-شویم-مهمترین-نکته-شناخت-بدن-و-تعداد-اقدام-بالا-در-بازه-تخمک-گذاری?page=1178

نمیشه ۱۰۰٪ گفت باید کیت بزنین سونو برین

لوبیا جون من دو تا بیبی چک مدیکور زدم روز شنبه هاله انداختن زیر یک دقیقه ...و دیروز و امروز مارک ونستلو زدم منفی شدن ...ی هفته قبل پری بودم .....به نظرتون کدوم درسته

توکه اخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی                                   خدایا شکرت       الهی یک نظر تو کافیست تا دل بندگانت آرام و مطمعن باشد         
انشالله که یه دختر سالم و صالح و خوشگل و باهوش تو شکمت جا خوش کرده. چقدر عالی که با یک اقدام تو ماه ...

ن این ماه ،ماه سوم اقدام بارداریم بود قبل همه این داستانها بگم اول همه اینها خدا خواست و میدونم خداوند تمام راههارو جلوی پام گذاشت و من در ماه سوم باردار شدم . ماه اول اقدام کردم و نشد و بعد از چند روز تخمدان سمت چپم درد گرفت رفتم دکتر برام سونگرافی نوشت و فهمیدم تخمدان پلی کیستیک شدم در حد معمولی .و دارای عفونت. در ماه دوم اقدام به بارداری دکتر بهم متفورمین داد که من فقط یک برگ خوردم و گذاشتمش کنار . و فقط عرق فراسون که برای تنبلی بود خوردم و ماه دومم هم باردار نشدم در ماه سوم پس از کلی گشتن تو نی نی سایت خواستم روش های گیاهی رو بیشتر امتحان کنم خلاصه رفتم قطره ویتاگنوس خریدم و از روز5 پریود ناشتا 40 قطره صبح ها خوردم و خوده گیاه پنج انگشت و تخم هویج و رازیانه و بومادران خریدم و شب به شب یک قاشق دم میکردم توی لیوان دمنوش و بعد از نیم ساعت میخوردم و در آخر ژل رویال خریدم و صبحا نیم ساعت قبل از قطره ویتاگنوس میخوردم و بعد از نیم ساعت ویتاگنوس میخوردم و بعد از نیم ساعت گذشتن از قطره تازه صبحانه میخوردم.همه اینهاهم از روز 5  پریودی شروع کردم و نهایتا باردار شدم .من از کیت تخمک گذاری  مدیکور استفاده کردم و از دیجی کالا گرفتم و زمانی که جمعه قرمز شده شب اقدام گردم و شنبه کیتم پررنگ تر شد و یکشنبه بیرنگ.یعنی تخمک گذاری من یا شنبه بوده یا یکشنبه. این تمام کارهای من بود. فقط من نمیدونم اینهایی که گفتم برای پرولاکتین ضرر داره یا نه.من مشکل پرولاکتین نداشتم. و اینم بگم که تمام اینهارو از یکی دو روز بعد از تخمک گذاری دیگه نخوردم.

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

سلام‌من امروزروز نهم پریودیمه دوره هام منظمه مثلا ماه قبل ۲۷ پری شدم این ماه۲۸ تو همین حدودا.حالا از دیروز ترشح دارم و درد زیر شکم و دور نافم تیرمیکشه ب نظرتون زمان تخمک گزاریه،؟حالا دیروز اقدام کردم هر لحظه انگار حس میکنم میخوام پریود شم 

2801