2733
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1678411 بازدید | 136169 پست
والا عربا مگه نشنیدی میگن انقدر دلشون رابطه میخواد که زن خودشون میرن براشون یه زن دیگه میگیرن که یکم ...

بخاطر گرمی زیادی هست ک میخورن تو نوناشون اویشن و زیره میریزن تو بیشتر غذاهاشونم زیره هست  بخاطر خوردن شیره خرما و عسل تو تخم مرغ نیمرو شهوتشون بالاست

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
https://uupload.ir/files/liil_img_20210120_123707.jpg

لوبیا جون 23سیکلم هستم و سیکلام 24روزس و دوفاستون میخوردم ...چرا اینجوری شده کیتم براچی ی خط کم رنگ داره @لوبیا99

خدایا ممنونم ازت بی نهایت سپاس گذارم انشالله قسمت همه دوستانم :مرضیه،ستایش،خانوم اقایزدان، آرمان،مامان روشا،زینتیار،ایمان،مهریماههه،بهارین،لیاسا سنا عسل،اشکدوسایقم،الارابانو،الیم،رکژان،آرزو 5889 رکسانا،زینب،گل حسرت،لوبیا،پونه،هلیا،ونوس،یثسنا، فاطمه،آوا اوین،انیل ادل،رزااااا،زهرا دارابی،شبنم،آریو بزرن،نازی94،خودمونوعشقه،شبنم،پوری،ببعی،چاروانم، فرشته،مامان فرشته63،افتابگردون،رز79،علیسانم،و همه اونهایی که یادم رفت   انشالله ب زودی تیرکرشون آبی بشه و فرزندی سالم و صالح و عاقبت بخیر داشته باشن الهی امین   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انومالی کی میری؟من ۲۷بهمن نوبت زد برام دکی

اااا دقیق روز تولد من میری انومالی😂🤣😂🤣

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
2728
بخاطر گرمی زیادی هست ک میخورن تو نوناشون اویشن و زیره میریزن تو بیشتر غذاهاشونم زیره هست  بخاطر ...

مرضیه جون میشه کیتمو نگاه کنی 23سیکلم و سیکلام 24روزس ...چرا رنگ داره ؟؟؟@lilikhanom

خدایا ممنونم ازت بی نهایت سپاس گذارم انشالله قسمت همه دوستانم :مرضیه،ستایش،خانوم اقایزدان، آرمان،مامان روشا،زینتیار،ایمان،مهریماههه،بهارین،لیاسا سنا عسل،اشکدوسایقم،الارابانو،الیم،رکژان،آرزو 5889 رکسانا،زینب،گل حسرت،لوبیا،پونه،هلیا،ونوس،یثسنا، فاطمه،آوا اوین،انیل ادل،رزااااا،زهرا دارابی،شبنم،آریو بزرن،نازی94،خودمونوعشقه،شبنم،پوری،ببعی،چاروانم، فرشته،مامان فرشته63،افتابگردون،رز79،علیسانم،و همه اونهایی که یادم رفت   انشالله ب زودی تیرکرشون آبی بشه و فرزندی سالم و صالح و عاقبت بخیر داشته باشن الهی امین   
وای چه خوب برای من دسته خودشه وقتی رابطه انجام میشه تا موقعی که اشکمو در نیاره ارضا نمیشه عوضی🙄😒😬

یعنی قشنگ میسابه تو رو تا اقا خرکیف بشه از سابیده شدنت🤣😂🤣😂

میگم بچه هااااا... تن ماهی ضرر داره الان بخوریم؟؟ یعنی بعد از اقدام ، یا اوایل بارداری... 

سعی کن غذاهای کنسروی و کارخانجاتی نخوری الان

2738
لوبیا جون کیتمو میبینی سیکلام 24روزس و الان 23سیکلم چرا رنگ داره اخه؟؟دوفاستونم می خورم البته  ...

عزیز به کیت زدن ادامه بده تازه داره رنگ میگیره البته تخمکگذاریت تموم شده؟؟؟

مرسی عزیزم، توکل به خدا... اتفاقا امروز یه عالمه ماکارونی گذاشتم که تا دو سه روز بخورم 😅 گرمی هم ...

خوب کردی یادمه منم اون ماهی که باردار شدم همش ماکارونی میخوردم👍😁🤭اخی یادش بخیر

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
سلام عزیزم من صبح ۱۶ سیکلم اقدام کردم با کیت مثبت امل پر رنگ نبود و روز ۱۸ عصر تا شب تخمکم ازاد شد ...

مرسی عزیزم فقط یکبار اقدام داشتی شوهرت چند روز تخلیه نشده بود رژیم خاصی هم داشتی خودت و همسرت 

اااا دقیق روز تولد من میری انومالی😂🤣😂🤣

اخی🥺😍برام دعا کن مرضی جون

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
مرضیه جون میشه کیتمو نگاه کنی 23سیکلم و سیکلام 24روزس ...چرا رنگ داره ؟؟؟@lilikhanom

اگ تخمکگداریت تموم شده باشه الان باز کیت رنگ گرفته یعنی هورمون تو بدنته و احتمال بارداری هست. بی بی چک بزن

یعنی قشنگ میسابه تو رو تا اقا خرکیف بشه از سابیده شدنت🤣😂🤣😂

داغانم میکنه عبضی😐😑🤐

ولی خب منم یه کرمایی میریزم نتونه خیلی جلوی خودشو بگیره نقطه ضعفاش دستم اومده🤭😁👍

2706