2733
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1689065 بازدید | 136169 پست
اصلا به خودت استرس نده من و رکسانا و فکر کنم topgirl مثل شمائیم.  چقد انتظار سخته من دل درد ...

من ماه سوممه! حالا دوماه قبل احتمال خطا میدم برای روز اقدام اما این ماه دو روز قبل تخمک گذاری اقدام داشتم! چون سر پسرم اقدام اول باردار شدم تعجب میکنم از روند...

من ماه سوممه! حالا دوماه قبل احتمال خطا میدم برای روز اقدام اما این ماه دو روز قبل تخمک گذاری اقدام ...

چند سالته

😍دختر چشــم رنگی مامانی ، برا اومدنت لحظه شماری میکنیم عشــق دلم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب خداروشكر راستي زايمان تو رو تاريخش كي زده؟؟؟

دگترم گفت ۲۹.گفتم والا دیگه یهو بگو طبیعی بیار.برا تو چند زد؟؟؟

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
۳۳ ازمایشم همه چی دادم مشکلی نداشتم! راسته میگن بارداری بچه دوم سختتره؟!

واسه بعضیا اره برا بعضیا نه.مال من ک مث همون اولی بود

اصلا به خودت استرس نده من و رکسانا و فکر کنم topgirl مثل شمائیم.  چقد انتظار سخته من دل درد ...

نمیخوام امیدوارت کنم ولی منم به شدت عطش داشتم و باردار بودم😍

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
واسه بعضیا اره برا بعضیا نه.مال من ک مث همون اولی بود

خوشبحالت🥺من داغونم توی اولی اصلا نفهمیدم ولی این یکی خیلی بده حالم😭😭😭

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
خیلی بد.حالت تهوع از همون هفته دوم شروع شد وهنوزم ادامه داره.چیز   خاصی دوست ندارم.ولی بدون قرص ...

سلام عزیزم اقدامات سر دخترات چند بار و چندم پریودت بود 

و شوهرت چند روز تخلیه نشده بود ممنونم 

خوشبحالت🥺من داغونم توی اولی اصلا نفهمیدم ولی این یکی خیلی بده حالم😭😭😭

چی چیو خوش بحالم خواهر.منظورم اینه هر دوتاش داغونم و سرشار از تهوع.دلم خوش بود این یکی درد سینه ندارم ک اینم دو روزیه شروع شده

2706