2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حستون راجب من چی میگه پدرشوهرم اینا خیلی دخالت میکنن و میگن باید جدا بشی ب نظرتونو چ اتفاقی میوفته میتونن مانع ازدواجمون بشن عقدم 

و اینکه بابام و مامانم میخوان برن خونشون حستون میگه رفتنمون کار درستیه ؟؟؟

چجوری ب حاجتت رسیدی بهم بگو لطفا 🙏
منفیه

کی میمیرم

وزن ۷۰»»»وزن هدف ۵۵»»صورت صاف ..اندام قشنگ ..مو های پریشان ..وکلی اتفاق خوب......یه رقص بی وقفه از شادی ..ینی میشه؟.....واسم انرژی مثبت بفرستین و دعای خوب کنید..........‌.....♥️یک کاربر رک🤨همین♥️

[QUOTE=166229644]وای تروقران تاعمر دارم دعات میکنم شب وروزم یکی شده خواب و خوراک ندارم😭[/QUO

ی قانون هس بهش میگن قانون جذب ب هر چی فک کنی اونو سمت خودت میکشی واس همین باید ب چیزای خوب فکر کرد و کنارشم تلاش باشه و اراده ک ادم بهش برسه 

عضو گروه بامداد خمارم 💙💙وزن اولیه ۶۰ وزن هدفم ۵۰ کیلو من میتوانم انها ک نمیتوانند نمیدانند ک میتوانند 😊😊😊
2738
منفیه

عزیزم خصوصیات ظاهری یا اخلاقیمو میگی؟💛

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 
منفیه

عزیزم خصوصیات ظاهری یا اخلاقیمو میگی؟💛

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 
2706