2733
2734

شوهرم اندازه نخوددوستم نداره عمرم بیهوده هدر میره خانوادم طلاقوعیب میدونن میگن بسوزو بساز من چیکار کنم واقعا آخه

برای سلامتی پدرمو مادرمو برادرم صلوات

توهم به اندازه لوبیا دوستش نداشته باش

...من یک دختر ۱۷ ساله ام☀️. دختری از تبار خورشید☀️همانندخورشید میدرخشم ☀️و همانند خورشید خونگرم☀️عاشقانه دوستتون دارم❤❤😍یک دختر آذرماهی شیطون بلا😛سرآشپز متوسط ولی به زودی حرفه ای میشم😊👩‍🍳نویسنده ✏📚 عاشق شعرخوانی 🎶 و شعر سرودن📯 خیاط✂️ عشقِ مدیتشین 🧘‍♀️ نقاش 🖌 عاشق عکاسی📸 یه دختر ماجراجو و کنجکاو💃اهل ورزش 🏋️‍♀️عاشق اسب سواری🏇تا به الان ۱۰ بار سوار شدم😃😂حامی کودکان کار💛بیاید دست به دست یک دیگه بدیم که هیچ کودک کاری تو دنیا نباشه اونا محکوم به اینگونه زندگی کردن نیستن❤ بشدت اهل معاشرت و اجتماعی🤪😙 هر سوالی داشتی با حوصله جواب میدم😊 بدی کنی با خوبی جواب میدم. خوبی کنی دو برابر خوبی می بینی☺️💛 عاشق خدا و اهل بیت .. عاشق امام رضا..عاشق امام زمان... 🌈عاشق پیشرفت 🌟دختری با پشتکار قوی🌝 درسخون ♥️ یه دونده ی حرفه ای هستم که بابتش ۲ تا مدال طلا دارم😂🤪 و در آخر هذا من فضل ربّی💚هرچه دارم از خداست....من مجنون علی اکبرم .. میشه برای ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرستی سپاسگزارم❤🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خواب عمیق من با شما فرق داره ولی من فردا این حس تجربه میکنم

کلا شیفتا تعطیلی  یا شب به عشق خواب فرداش تحمل میکنم،،میری تو کما

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

سعی کن روز به روز زندگی کنی!!!   قرص پوکساید آرامبخشه  بگیر شب ها یکی بخور باعث می شه ذهنت آروم بشه و زیاد حرص نخوری و شب ها هم یه خواب خوب و عمیق می ری!!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
2738

وا چرا مد شده همه میخان از خودشون فرار کنن؟ چرا مد شده ادمها یه سره میدون بدون اینکه خودشون بدونن هدف نهاییشون چیه یا به کجا میخان برسن؟ کسی با داشته هاش نتونه زندگی کنه با رویا هاش میتونه؟

خدایا کاری کن به هم رحم کنیم در روزگاری که شیطان قدرت گرفته از اعمال ما.

منم امروز دلم میخواد بمیرم، حتی شده برای چند روز

تاپیک هم زدم

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌

کاش ما آدما یه دگمه داشتیم که هر وقت از زندگی و آدماش خسته میشدیم اون دگمه رو میزدیم، میرفتیم تو یه خواب عمیق شبیه مرگ، اما واقعا نمیمردیم، بعد از یه مدتم بیدار میشدیم و ادامه زندگی

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

من یه دفه خواب دیدم کرونا رفته برگشتم دانشگاه همه دوستامو دیدم داشتن میخندیدن دوباره داشتیم سر اینکه چرا صندلی هاتونو سر راه گذاشتین دعوا میکردیم 😢😢

از خواب بیدار شدم کلی گریه کردم اول بار بود که میگفتم کاشکی خواب نبود😭😭😭

🌼𖢆 در مقابل سختی‌ها سر خم نکنید𖢆 ^^تاجتان خواهد افتاد•👑💛✨•
وا چرا مد شده همه میخان از خودشون فرار کنن؟ چرا مد شده ادمها یه سره میدون بدون اینکه خودشون بدونن هد ...

مد نشده عزیزم 

با این اوضاع کشور 

امید به زندگی مردم اومده پایین 

این موضوع فقط کمی درک میخواد فقط

شخصی جهنم را اینگونه برایم توصیف کرد:در اخرین روز زندگیت روی زمین؛آن شخص که از خودت ساخته ایی،شخصی که میتوانستی باشی را ملاقات خواهد کرد....
2706