2737
2734

استاد گروه بندي كرده

١دختر ١پسر باهم گذاشته

بعد منو گذاشته با ي پسري كه قبلا پسره ازم خوشش ميومد اما وقتي ابراز علاقه كرد باهم دعوامون شد و باهم دوست نشديم و همو انفالو كرديم و ...

ترم ٧ هستم . قضيه مال ترم ٦ هست

اصلاااا دوس ندارم باهاش هم گروه بشم

استاده هم نميدونم خاك تو سر از كجا ميفهمه كي رو اون يكي كراش داره .. همونا رو عمده باهم ميذاره

الانم لابد فكر ميكنه ما از هم خوشمون مياد

در حالي ك ما ب خون هم تشنه ايم 🤦🏻‍♀️

چييي كار كنمممم؟

هر چي التماس كردم منو با يكي ديگه بذار گفت چارت تغيير نميدم

ميدونيد عاشق چي ني ني سايت هستم ؟ اينكه بي دليل و بي دريغ بدون اينكه همديگه رو بشناسيم بهم كمك مي كنيم 💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چ امضا جذابی

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2731

چ استاد باحالی دارین

واکنش من به تاپیکا : " گل زده بودن ، حالت طبیعی نداشتن"😳☻... ❤❤But you'll never be alone..I'll be with you from dusk til dawn...I'll hold you when things go wrong...I'll be with you from dusk til dawn❤❤آهای خوشگل عاشق♡♡آهای عمر دقایق♡♡آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق♡♡I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2738

چقدر داستانت شبیه یه فیلم بود....................دقیقا همینجوری بود............................پسره و دختره..........................

خدااایاشکرت هوامو داری.......خدایاشکرت تا قبل از 1فروردین 1402 خبرهای خیلی خیلی خوبی بهم میرسه...😍و به ارزوم رسیدم خدایاشکرت

رشته اتون چیه؟

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.
اخرش مثل اون فیلمه با هم مزدوح میشین  لی لی لی لی مبارکه

واي خدا نكنه

ازش بدم مياد

ميدونيد عاشق چي ني ني سايت هستم ؟ اينكه بي دليل و بي دريغ بدون اينكه همديگه رو بشناسيم بهم كمك مي كنيم 💚

اونوقت استادِ درس انقلاب ما دو گروه جداگانه زده 

گروه انقلاب برادران و خواهران 

باورتون میشه؟😐😐😐😐😐😭

❤آرزویت را برآورده میکند آن خدایی ک آسمان را برای خنداندن گُلی میگریاند❤
2706