2733
2739

خواهر شوهر من کلا مرض داره. خیلی دعوا کرده با من تا الان هر سری هم من به خاطر همسرم پا پیش گذاشتم آشتی کردم. از روز اول که منو نمیشناخت شوهرمو علیه من پر میکرد شوهر منم طرف منه. طولش نمیدم، سری پیش کلی فحش داد حامله بود مادر شوهرم ی کلمه نه من نه همسرم نکفت حامله اس وقتی زایمان کرد گفت. منم ناراحت شدم اما کادوی خیلی خوب گرفتم زفتم پیشش. این سری هم خود به خود دعوا کرد با من. الان دو روز پیش مادرشوهرش‌فوت کرد. منم زنگ زدم به همسرش تسلیت گفتم همسرمم گفت به خواهرمم کاش زنگ میزدی منم گفتم باشه دو بار زنگ زدم رد تماس کرد اس هم دادم. فهمیدم کذاشته بلاک لیست. با ی شماره دیگه اس دادم جواب نداد. از اونورم مادرشوهرم به شوهرم اس داد که خواهرته زنگ بزن‌بهش‌اینم نوشت خانمم زنگ زد عین آدم جواب میداد من زنگ نمیزنم. بعدش من به مادر شوهرم اس دادم که به دخترت بگو زشته این کارا بچه نیس که اونم طرف دخترشو‌گرفت. منم انگار کوچیک‌شدم. بهش گفتم پسرت راس میگه اون اگه آدم بود دید زنگ زدم جواب میداد عین احمقا برداشتم با شماره دیگه اس‌دادم. اشتباه کردم که با شما هم حرف زدم. اونم جواب نداد. به نظرتون با این‌ حرف سوخته یا نه؟؟ اعصابم داغونه چرا انقد به کسی که بی لیاقته محبت میکنم. ی چیزی بگین بکنم بسوزن خودمو لعنت میفرستم چرا زنگ زدم بهش بعدشم چرا با مادر شوهرم حرف زدم خودمو کوچیک کردم

بیخیال ولشون کن

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیخیال ولشون کن

آقاااااا یعنی چی بقرآن تندتند داشتم میخوندم ک اولی باشم خو یعنی چه☹️

راز موفقیتت چیه همیشه اولیی😟😂😂

ی روز یکی بهم گفت...عشق یعنی وقتی دستشو برید توبیشتر دردت بگیره...❤همینقدرساده همینقدرعمیق...دوستت دارم دلیل زندگیم💫❤از۱دی دیگ پستی درج نمیکنیم 😾سایتو درست کنین دیگ مرسی اه😒
2728

تو شخصیت خودتو نشون دادی اونم بی شخصیتی خودشو

درگیرش نباش 

بگیرش ب تخمدان چپت

ولش کن بابا

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.
2738

از این به بعد همیشه بگو با هرکسی اندازه لیاقتش رفتار میکنم چون من آیینه هستم دقیقا انعکاس کار طرف مقابل رو جواب میدم.... 

اگر در تاپیک های مذهبی مخالف نظر من هستی لطفا ریپلای نزن چون نظر من نیست رای و نظر ثقلین هست در مذهب حقهٔ جعفری تفسیر به رای جایی نداره پس شما مخالف ثقلین هستی نه من... امام صادق صلوات الله علیه و آله فرمود دشمنان ما علنی با ما دشمنی ندارن با شیعیان ما دشمن هستن ... اگر دین ندارید آزاده باشید.... برائتی‌ام تا ابد با دشمنان و قاتلین مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها دشمنم. در بود و آتش و دود و میخ آهنین و چهل نامرد و یاسی که باردار بود و پهلویی که شکست خانه ایی که هتک حرمت شد مادرم پشت در  ناله زد وای محسنم شهید شد و آقای من مولای من مادرم فریاد زد وا محمداه وا جعفراه وا حمزتا وا علیا وا مهدیا بله آقا جان مادرم پشت در به دادخواهی شما را صدا زد وقتش شده که بیایی چراغ سر قبر زهرا کجایی بیا به پهلوی مادرت قسم بیا نه مادرمان... حضرت زهرا سلام الله علیها مادر تمام غدیری هاست...داغ صورت نیلی چادر خاکی و پهلوی شکستهٔ مادرم تا ابد تا صف محشر قلبم را آتش می‌زند... داغ یاس مطهره هرگز کهنه نمی‌شود... لعن الله علی قوم الظالمین السلام علیک یا مولانا ایها العزیز یا ابانا یا صاحب العصر و الزمان السلام علیکم و رحمة الله و برکاته حیدر کرار حیدر صفدر اسدالله الغالب حبل الله المتین قسیم جنه و النار امین الله فی الارضه صدیق اکبر فاروق اعظم علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله امیرالمؤمنین است.تمام حجت مسلمانی من حسین بن علی صلوات الله علیه و آله است خیلی سال است از تفتیش عقاید ادم ها گذشته دست بردارید از این تجسس نکوهیده و مذمت شده...اگر سر عقیده من و امضام بحث میکنی و کامنت میذاری من جواب نمیدم چون الان زمان گلیم خانه بودن است چون به دستور مولام عمل میکنم السُّكوتُ على الأحمَقِ أفضَلُ (مِن) جَوابِهِ. چون به حدیث رئیس مذهب جعفری ایمان دارم خدارا شکر که دشمنان ما را از احمق ها آفرید..

مشخصه که این رابطه خراب شده خیلی وقته.

کاری بهشون نداشته باش. و زمان زیادی بده. بعدها ممکن روابط بهتر بشه

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 

[QUOTE=166131033]آقاااااا یعنی چی بقرآن تندتند داشتم میخوندم ک اولی باشم خو یعنی چه☹️ راز موفقیتت چیه همیشه اول

اول نیسم ک امشب 

بخدا مخچع ام درد میکنع اصلا حسش نیس باشم اینجا 

حوصلم سر رفتع دیگ اومدم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

حرف اخرت ب مادرشوهرت زدی بد شد خیلی گند زدی .اینجوری دوباره بهانه دستشون دادی ک ب دخترش توهین کردی و ......بنظرمن کلا دیگه جوابشون نمیدادی بهتر بود

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
[QUOTE=166131033]آقاااااا یعنی چی بقرآن تندتند داشتم میخوندم ک اولی باشم خو یعنی چه☹️ راز موفقیتت چی ...

آره امشب درخششت کمتر بوده انگار 

عالی شی ❤🍀

ی روز یکی بهم گفت...عشق یعنی وقتی دستشو برید توبیشتر دردت بگیره...❤همینقدرساده همینقدرعمیق...دوستت دارم دلیل زندگیم💫❤از۱دی دیگ پستی درج نمیکنیم 😾سایتو درست کنین دیگ مرسی اه😒
2706