2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه عزیزم معدش نمکیشه خب دکترها ک الکی نمیگن همون بعد ۶ ماهگی

معده بچه های خارجکی میکشه مال ماها نمیکشه؟😅اونها هم از اول ۵ماهگی یا همون اتمام ۴غذا میدن

دخترهای خوبی باشید اینجا کلیک کنید گزارش بزنید👈🏿🙏🏻کلیک بنما

اره خوب میکنی من از چهار شروع کردم راضیم چند نفر رو می بینم پایان شش ماهگی شروع کردن بچه هاشون بد غذا شده

پسرم امیررضا و دخترم آیسان نفسهای من و باباشون هستن  خدا جونم حفظ شون کن برامون آمین  
معده بچه های خارجکی میکشه مال ماها نمیکشه؟😅اونها هم از اول ۵ماهگی یا همون اتمام ۴غذا میدن

عزیزم من خواهرن رو بزرگ کردم دقیفن مطابق اون پشت واکنس بهش دادم هم وزنش همه چیزش اوکی هست من دوست دارم مطابق با استانداردش انجام بدم

When l walk, I walk whit god.He is always whit me, He never leaves me and He will shine the light on me✨
عزیزم من خواهرن رو بزرگ کردم دقیفن مطابق اون پشت واکنس بهش دادم هم وزنش همه چیزش اوکی هست من دوست دا ...

کلا متدشونو گفتم ایران از ۶ شروع میکنه کشورهای دیگه از ۴

چون گفتی معده اذیت میشه گفتم نمیشه چون بچه بچست چه ایرانی چه خارجی ولی متد ها فرق میکنه نه اینکه معده کشش نداره 

دخترهای خوبی باشید اینجا کلیک کنید گزارش بزنید👈🏿🙏🏻کلیک بنما
2738