2737
2734

اره بابا

در جان من دو قلب دارد ضربان🥰🥰فندوقم خوش اومدی😍❤😍❤😍خدایا تودلیمو حفظ کن.به بزرگیت قسم🙏..همه منتظرا رو شاد کن🌹🌹خدایا شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
برای شما شتباه شده؟

من باردارم. سونو ان تی چیزی نگفت. چهارشنبه میرم آنومالی

علایمت چیه چیا دوست داری

در جان من دو قلب دارد ضربان🥰🥰فندوقم خوش اومدی😍❤😍❤😍خدایا تودلیمو حفظ کن.به بزرگیت قسم🙏..همه منتظرا رو شاد کن🌹🌹خدایا شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲
این سوال منم هست سونوی ان تی جای معتبر رفتم گفت احتمال زیاد جنسیت دختر ولی من پسر میخوام  همش ف ...

من جای معتبر رفتم در مورد دخترم که دوازده هفته گفت احتمالا دختره و درست بود.الانم رفتم دوازده هفته گفته احتمالا پسره نمیدونم درسته یا نه

من باردارم. سونو ان تی چیزی نگفت. چهارشنبه میرم آنومالی  علایمت چیه چیا دوست داری

من احساس لرز دارم و پاهام یخه.شکمم گرمه.میلم به خنکی و ترشی میره.دکتر گفته احتمالا پسره.دقیقا علایمم سر دخترمم همین بود بنظرم ربطی به علایم نداره

2738
من جای معتبر رفتم در مورد دخترم که دوازده هفته گفت احتمالا دختره و درست بود.الانم رفتم دوازده هفته گ ...

اینکه از الان پسر گفته درسته پس همون پسره چونکه میگن پسر زود مشخص میشه جنسیتشون انشاالله که همونه مبارکت عزیزم بسلامتی دنیا بیاری عزیزم😍

اینکه از الان پسر گفته درسته پس همون پسره چونکه میگن پسر زود مشخص میشه جنسیتشون انشاالله که همونه مب ...

ممنون از اینهمه مهربونیتون.من واقعا برای همه دعا کردم که اگر به صلاحشونه خدا جنسیت مورد نظرشون را بده چون واقعا درک میکنم بعضیا شرایط زندگیشون جنسیت خاصی را میطلبه