2733
2734
عنوان

کسی هست با قانون جذب ب هدف بزرگش رسیده باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1147 بازدید | 104 پست

قانون جذب بی نظیره. 30 روز که کار کنی کم کم حس های خفته مثل آینده بینی و حس شیشم و بدست آوردن هرچیزی در همون لحظه به دست میاد.

البته اینایی که گفتم که میگم رمالی و دعا و جادو نیست.

بنا به قانون جذب برنامه کلی هدفتو میبینی و شمای آینده رو پیش بینی میکنی.

و وقتی از ته دل یه چیزی بخوای که مغز و قلب و زبانت یکی باشه صددرصد بهش خواهی رسید. ولی برای این کار نیاز به تمرینه. و...

دو کتابی که خیلی کمک کردن به من: کتاب معجزه از راندا برن

کتاب بعد دیگر وجود از خوزه سیلوا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حدوداددوسه سال یه مزرعه شترمرغ بود

وایییی چه قدر خوب متراژش چه قدر بود خداروشکر خداروشکر

حال دلم فقط با خدا خوبه وقتی اینجارو میبینی از ته دل خداروصدا کن 💗👑             من پرنسس زندگی خودم هستم و لایق ملکه بودن و پرنسس بودن هستم من لایق عالیترین هستم
2728
۱هکتار

وایییی چه عالی خداروشکر میگم درخواست دوستی رو قبول میکنی؟

حال دلم فقط با خدا خوبه وقتی اینجارو میبینی از ته دل خداروصدا کن 💗👑             من پرنسس زندگی خودم هستم و لایق ملکه بودن و پرنسس بودن هستم من لایق عالیترین هستم
من انجام دادم ورسیدم.بهتره اونایی که دنبال قانون جذب هستن کتاب راز را بخونن🌺

چه تکنیکی و یا چه تمرینی استفاده کردی؟

2738
ببخشیدنمیتونم😆😆 ناراحت نشید💖💖

باشه گلم مرسی 

منم خیلی دوست دارم جذب داشته باشم 

همسرت هم استفاده میکنه ؟

آره عاشق باغ پسته بود شوهرم وخداروشکر الان دوساله داریم شماهم میتونی 💖💖

چه قدر هست متراژش واییی خداروشکر 

نمیدونم چجوری شروع کنم ؟

من یکم همسرم مخالف هست 😶نمیدونم چه کار کنم 

چه قدر هست متراژش واییی خداروشکر  نمیدونم چجوری شروع کنم ؟ من یکم همسرم مخالف هست 😶نمی ...

۱هکتارهستش

خودت شروع عزیزم یه دفتربرداربنویس چی میخوای واصلا منفی نباش ازخدابخواه حتمامیشه چرانشه 

حتماحتما کلیپ های تکنولوژی فکر ودکترآزمندیان گوش کن

روحیت بشدت تغییر میکنه واصلا اونایی که میگن نه نمیشع الکیه گوش نکن چن تا کلیپ که ببینم متوجه حرفام میشی موفق باشیدانشالله به آرزوهاتون میرسیدبدون شک

مامان دوتا گل دختر😍😍
میشه بگی چوری خلاصه

اول از اینکه واقعا واقعا از ته دلم مطمعن بودم که به اون چیزی که میخوام میرسم.واولین باری که امتحان کردم پارسال تابستون بود.شوهرم بیکارشد واوضاع سختی بود،اومدیم باشوهرم آرزوها وخواسته هامونو تو یه دفتر نوشتیم ودرموردش حرف زدیم،سال دیگه برایه کاری رفتم سراغ همون دفتر واون نوشته هارو دیدم جوری که اصلا فراموشش کرده بودم اما دیدم بیشتر محقق شده.اما آخریش همین تاریخ فرداس که من رویه برگه بزرگ باماژیک قرمز نوشتم که تواین تاریخ بچه دارمیشیم وزدم به میز آرایشم صبح به صبح خودم وشوهرم دیدیم وخوندیمش رو تویمای خونمون من دور این تاریخ علامت زدم واز ته دلم مطمعن بودم که میشه وخداروشکر شد.

۱.ایمان به خدای خودت وهدفت

۲.یادداشت اون جایی که جلوی چشمت باشه وبراش تلاش کنی

۳.درمیون گذاشتن باکسی که بهت باور داره ونخواد تورا سرزنش کنه.

هرروز برای خواستت هرجورکه شده تلاش کن وبابتش شکر گذاری کن.

به نظر من این مهم ترین کارهاست که همش انرژی مثبته...🌺

۹۹/۹/۹ قرار بود بی بی چکم مثبت بشه اما خدای رحمان الرحیمم زودتر عافلگیرمون کرد یعنی۹۹/۸/۱۹😍خدایااااا شکرت.ان شاءالله همه منتظرا این طعم را بچشن🥰وقتی رفتم سنوگرافی دکتر گفت دختره نمیدونستم چیکارکنم،یکم خجالت کشیدم از خوشحال بودنم اما از خوشحالی از گوشه چشمم اشک اومد،نمیدونستم به بابایی چه جوری بگم که ما هانا خانوم داریم🌺
چه تکنیکی و یا چه تمرینی استفاده کردی؟

الان توضیح دادم🌺

۹۹/۹/۹ قرار بود بی بی چکم مثبت بشه اما خدای رحمان الرحیمم زودتر عافلگیرمون کرد یعنی۹۹/۸/۱۹😍خدایااااا شکرت.ان شاءالله همه منتظرا این طعم را بچشن🥰وقتی رفتم سنوگرافی دکتر گفت دختره نمیدونستم چیکارکنم،یکم خجالت کشیدم از خوشحال بودنم اما از خوشحالی از گوشه چشمم اشک اومد،نمیدونستم به بابایی چه جوری بگم که ما هانا خانوم داریم🌺
2706