2737
2734

بچه ها من برادر شوهرم متاسفانه فوت شد .

دیروز مراسم بود با رعایت پروتکل بعدش برادرم نیومد توی مراسم حالا شوهرم خیلی از دستش ناراحته .

منم به برادرم زنگ زدم گفتم خجالت بکش چرا نیومدی فلان..

الان خیلی ناراحتم رابطه برادرم و شوهرم قطع شده چی کنم

خب شاید نتونست

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

الان با این غم از دست دادن عزیزش به فکر کینه توزی از بردار شماست؟ 

حق داشته نیاد خب تو این وضعیت 

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙
برادرت هم ب شوهرت بگه بخاطر کرونا نیومدم و کار خوبی هم کرده من ب شخصه دلم نمیاد بخاطر شوهرم ب داداش ...

آخه خودش و زنش هر ماه میرن مسافرت اصلا اون موقع نمیترسن فقط برا اینجا میترسه؟

خب چرا نیومد؟؟؟دلیلش رو نگفت؟ بعد هم چرا زنگش زدی؟ نمیتونی کسی رو مجبور کنی که شاید بخاطر کرونا نیو ...

ن خودش و زنش هرماه مسافرت میرن حالا برا اینجا فقط کرونا هست؟

2706