2733
2739
عنوان

جاریم

| مشاهده متن کامل بحث + 654 بازدید | 35 پست

خودت رو کوچیک نکن مقل خودش باش

خدایا شکرت😍خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ببین ناراحت نشو اصلا جاریم آدم بدی نیست اونروز داشت کار می‌کرد خب حس کار کردن داشت نمی‌خواست فاصله بیوفته. همم اگر دوستش خونه بود خب شما نباید زنگ میزدی یا انتظار دعوت اصلا محیط دوست با فامیل نمیخونه میرفتی هم دوستش معذب میشد هم ممکن بود دوستش از کرونا بترسه یا هم درد دو دل خصوصی داشتن اگر منطقی باشی ناراحت نمیشی. 

هر مشکلی حداقل دو راه حل داره. یک سکوت. دو گذر زمان. 

نه جه ناراحتی حتما راحت نیس خب اخلاقا باهم فرق داره

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍

من ب هیشکی زنگ نمیزنم😐

واکنش من به تاپیکا : " گل زده بودن ، حالت طبیعی نداشتن"😳☻... ❤❤But you'll never be alone..I'll be with you from dusk til dawn...I'll hold you when things go wrong...I'll be with you from dusk til dawn❤❤آهای خوشگل عاشق♡♡آهای عمر دقایق♡♡آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق♡♡I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2738

شما  خودت  بچه داری ؟؟

ادم  بچه دار  اکثرا خونش  نامرتبه

حوصله  مهمونم  نداره .

دوست با  جاری  فرق داره 

من خودم دوستم  تا پارسال میومد خونم  و الان  کروناس نمیاد

ولی حوصله  قوم  شوهر ندارم.  با دوستم خب  راحتم‌

ولی جاری فرق داره

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

چند روز پیش جاریم زنگ زد منم نگفتم بیاین خونه ما آخه پریود بودم اصلا حال هیچکی رو نداشتم یکم بعد گفت تو خونه خیلی حوصله امون سر رفته یک سر بیایم اونجا منم انرژی خالی تو رو در واسی گفتم بیان اومدن چند ساعت نشستن بعد رفتن. ببین من جاریم دوس دارم ولی اونروز حوصله حتی مادرم هم نداشتم آدم بدی هم نیستم پس به جاریت حق بده. یا یک بار قبل کرونا دختر عموم اومده بود خونمون از اونور همسایمون در زد انتظار داشت بگم تو هم بیا اما خب من میخواستم با دختر عموم تنها باشم 

هر مشکلی حداقل دو راه حل داره. یک سکوت. دو گذر زمان. 
2706