2733
2734
عنوان

یه سوال فنی😋

169 بازدید | 29 پست

سلام بچه ها

میگم بعضی از گوشی ها وقتی پیغام براشون‌میاد روی صفحه قفل دیده میشهاون پیام .اگه روی واتساپ کسی استیکر تشکر و اینا بفرستی روی صفحه قفلش پیامشو یدونه قلب یا گل و اینا نشون میده؟؟ یا فقط مینویسه استیکر؟؟...اخه تلگرامو دیدم اینجوره ولی وات رو نه

مینویسه استیکر جلوشم نماد استیکر میاد

اینجوری

استیکر💟

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ای کلک جریان چیه😃

شوهرم توی تلگرامش گروه نداره ولی توی واتساپ ی گروه دارن ک پدرمم توشه و مطمعنه و همشون مردن‌

بعد چند شب پیش توی نوتیف صفحه قفلش دیدم یه شماره استیکر قلب داده.میخواستم ببینم مال همون واته یا از جای دیگس.چون میدونم از هیچ جای دیگه استیکری نبوده

2740
آهان یعنی مثل تلگرامه؟ استیکرو خلاصشو میزاره؟ اینجور💗؟؟

دقیقا

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔
میگما من فقط اینجوری دیدم💟💟 این چی💗

💟اینه