2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😕 می اندازمت پایین خودم جاتو می گیرما🤨 چمدونمم می خوای تقسیم کنی؟ 😕

اگه تونستی بنداز😎من تور لیدرما...دیگه وقتی پول نباشه میخوای چیکار کنیم؟مجبویممممم چمدون تقسیم کنیم 

یه سرچ بکن عزیزم برات نیاره خیلی جای خوبیه مخصوصا خونه های رویه آبش. یه روستا رویه آب خیلی دیدنیه&nb ...

اره سرچ کردم یک جزیره در اندونزی 

همونه؟

دوستان لطفا دعا کنید زودتر همسایه امام رضای مهربونم بشم میخوام تا آخر عمر زیر سایه پر مهرشون زندگی کنم😍دعام کنید منم قول میدم هر دفعه رفتم حرم به نیابت از همتون نماز زیارت بخونم🥰همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا❤️  آقا جونم نمیشود که مرا پیش خود نگه داری ؟کنار گنبد زردت میان کفترها😢به وصل خود دوائی کن دل دیوانه مارا💚
2728
🤣🤣🤣🤣🤦🤦🤦🤦

یعنی خود عباس قادریم‌مثل ما نمیتونست بخونه🤣🤣🤣🤣🤣😎🤣

واسه سللامتی تودلیم میشه صلوات بفرستید    ☺️                       دخترم بااومدنت شدی تمام دنیام😍😍😍😍
2740
یعنی خود عباس قادریم‌مثل ما نمیتونست بخونه🤣🤣🤣🤣🤣😎🤣

اره بنده خدا رفت استعفاشو بنویسه

دوستان لطفا دعا کنید زودتر همسایه امام رضای مهربونم بشم میخوام تا آخر عمر زیر سایه پر مهرشون زندگی کنم😍دعام کنید منم قول میدم هر دفعه رفتم حرم به نیابت از همتون نماز زیارت بخونم🥰همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا❤️  آقا جونم نمیشود که مرا پیش خود نگه داری ؟کنار گنبد زردت میان کفترها😢به وصل خود دوائی کن دل دیوانه مارا💚
ایول به این میگن سفر بی خرج ...بسپرین به من همه چیزو با کمترین پول بهترین مکانا میبرمتون

همین کارارو میکنیم میریم خارج دیگه😎

واسه سللامتی تودلیم میشه صلوات بفرستید    ☺️                       دخترم بااومدنت شدی تمام دنیام😍😍😍😍
2706