2737
2734

خانوادم روم فشار روحی میارن دوستامم که خونده هاشونو به رخم میکشن خیلی بدجور استرس گرفتم و نمیدونم باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید.

به حرف بقیه کاری نداشته باش...الانم برای شزوع دوباره دیر نیست

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود...                                            

هرکی حاجت داره بیاد تاپیک اخرم

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من سه روزه با برنامه شرو کردم 😋 بجای استرس از همین الان شرو کن یک روزم غنیمته دیر نیس عزیزم انشاالله موفق بشی

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸

اگە کسایی و ببینی کە از همە عقب تر بودن و آخر سر رتبەشون بهتر بود اینو نمی گفتی

بیخیاااااال ⁦❤️⁩ خیلیم زمان داری هنوز آذر ماهە

اون دوستاتم بلاخرە باید دوبارە هی بخونن و هی بخونن چون یادشون میرە مطالب

خدایی از فردا شروع کنی بە همەی درسا میرسی حتی خیلی بهتر از دوستات

تازە فردا شنبەم هست خوراک کارای آغاز کردنو اینا 😂

امشبم بشین یە برنامەی یە هفتە ای بچین

نگراانم نباش هیچوقت دیر نیست 😉😉

استرس و فشار هم کار خانوادست یە چیز طبیعییە 😂 بهشون توجە نکن

نداشتن تنها راه از دست ندادنه ...⁦☘️⁩
2738
اگە کسایی و ببینی کە از همە عقب تر بودن و آخر سر رتبەشون بهتر بود اینو نمی گفتی بیخیاااااال ⁦❤️⁩ خی ...

مرسی عزیز با این امید دادنهات❤️❤️❤️❤️ موندم درسای مدرسه رو بخونم یا کنکور

متاسفانه نمیشه چون مجازی هستیم گوشی رو نمیشه گذاشت کنار

به این قضیه فکر نکرده بودم . ببین به حرف دوستات گوش نکن خالی زیاد میبندن تو سال کنکور .‌مهم نتیجه هست . اروم و بی صدا تلاش کن موفقیت خودش صدا می کنه بعدا . هر چی گفتن فقط بگو باشه 

2706