2733
2739
اگر قبلا اینجوری نبودی از عوارض طولانی مدت کرونا هست که من دیدم اکثرا اینجورین،شاید نود درصد بهبود ی ...

قبلا استرسی بودم ولی الان وحشتناکم.. درد گردن و کتف از اون موقع تا حالا ولم نکرده.. پنج ماه پیش تا حالا.. دو ماهی هم میشه درد چشم و گوش و سر و صورت و فک و دندون دارم.. میگم شاید از دندونه.. باز میگم شاید از کروناس و هزار تا فکر بد دیگه.. دیوونه شدم.. سه ماه بعد کذونا اومد سراغم این چیزا

قبلا استرسی بودم ولی الان وحشتناکم.. درد گردن و کتف از اون موقع تا حالا ولم نکرده.. پنج ماه پیش تا ح ...

الهی عزیزدلم چقدر اذیتی😔من خودم جوری سرم درد میکرد که زد به عصب دندونام،انقدرررر وحشتناک درد داشت که جفتشو کشیدم،چند روزم برا لثه پاره و سوراخم زجر کشیدم،خلاصه از مرگ برگشتم،حالا شما عزیزم توروخدا یکم مولتی ویتامین بخور،توی سکوت ریلکس کن،موسیقی گوش کن،اخبار نگاه نکن،میوه و سبزی تازه بخور،دارو گیاعی و گرم بخور،نذار معدت خالی بمونه عصبی شی،به خودت خیلی برس،اینهمه عوارض زیاده واست،بعصی وقتا کلردیازپوکساید بخور با آرامش بخواب

یک دفعه عرق‌کرده از خواب می‌پریم و می‌بینیم همه‌‌ی چیزهایی که توی این سال‌ها دیدیم کابوس بوده و هنوز سال هفتاد و هشته. صبح توی مدرسه خوابمون رو تعریف می‌کنیم و بغل دستی‌مون خمیازه می‌کشه و می‌گه ول کن این چرت و پرت‌هارو، دیشب سریال روزگار جوانی رو دیدی؟!⬅(موافقی یه سر به پیجم بزنی؟😻elqueno1367)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی عزیزدلم چقدر اذیتی😔من خودم جوری سرم درد میکرد که زد به عصب دندونام،انقدرررر وحشتناک درد داشت ک ...

فدات عزیزم.. 

خیلی سختمه نمیتونم..خیلی اذیتم.. کارم شده گریه.. این که دلیل دردام پیدا نمیشه از همه چی برام بدتره.. خیلی فکرای بدی تو سرمه.. فک کن چهار پنج ماه مدام چیزای مختلف تحمل کنی.. دیگه کشش ندارم

2728
من یکماه و نیم پیش ویروس فعال شد و تااا عوارضش مثل سردرد شدید خوب بشه تا یک هفته پیش طول کشید،دکتر م ...

عزیز منم یماه و چند روزه سردرد دارم بعد کرونا هنوز هرروزسردرد

کم اوردم دیگه

یعنی خوب میشم؟؟؟