2726

طبیعی عزیزم دست و پنجه نرم کردن با بیماری که روزانه ۴۰۰ نفر میکشه روح ادم داغون میکنه 

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من از روز سوم فعال شدن ویروس تو بدنم اضطراب و استرس و پرخاشگری شدید داشتم،تازه فوق العاده صبور و آرومم ولی میلرزیدم و فریاد میزدم😢😓الان که خوب شدم وسواس فکری و اضطراب پنهان دارم

یک دفعه عرق‌کرده از خواب می‌پریم و می‌بینیم همه‌‌ی چیزهایی که توی این سال‌ها دیدیم کابوس بوده و هنوز سال هفتاد و هشته. صبح توی مدرسه خوابمون رو تعریف می‌کنیم و بغل دستی‌مون خمیازه می‌کشه و می‌گه ول کن این چرت و پرت‌هارو، دیشب سریال روزگار جوانی رو دیدی؟!⬅(موافقی یه سر به پیجم بزنی؟😻elqueno1367)
من از روز سوم فعال شدن ویروس تو بدنم اضطراب و استرس و پرخاشگری شدید داشتم،تازه فوق العاده صبور و آرو ...

منم دوست دارم فریاد بزنم.. دلشوره و اضطراب کشتتم.. هر مشکلی هم برام پیش میاد فک میکنم بدترین مریضی دنیا اومده سراغم و میمیرم.. تو کی گرفتی؟

منم دوست دارم فریاد بزنم.. دلشوره و اضطراب کشتتم.. هر مشکلی هم برام پیش میاد فک میکنم بدترین مریضی د ...

من یکماه و نیم پیش ویروس فعال شد و تااا عوارضش مثل سردرد شدید خوب بشه تا یک هفته پیش طول کشید،دکتر میگفت کرونا یه بیماری( عفونی روانی) هست😞😣میگفت طبیعیه این حالات

یک دفعه عرق‌کرده از خواب می‌پریم و می‌بینیم همه‌‌ی چیزهایی که توی این سال‌ها دیدیم کابوس بوده و هنوز سال هفتاد و هشته. صبح توی مدرسه خوابمون رو تعریف می‌کنیم و بغل دستی‌مون خمیازه می‌کشه و می‌گه ول کن این چرت و پرت‌هارو، دیشب سریال روزگار جوانی رو دیدی؟!⬅(موافقی یه سر به پیجم بزنی؟😻elqueno1367)
من یکماه و نیم پیش ویروس فعال شد و تااا عوارضش مثل سردرد شدید خوب بشه تا یک هفته پیش طول کشید،دکتر م ...

من بعد پنج ماه هنوز خیلی مشکلات دارم.. نمیدونم از اینه یا چیزای دیگه.. خیلی میترسم..

من بعد پنج ماه هنوز خیلی مشکلات دارم.. نمیدونم از اینه یا چیزای دیگه.. خیلی میترسم..

اگر قبلا اینجوری نبودی از عوارض طولانی مدت کرونا هست که من دیدم اکثرا اینجورین،شاید نود درصد بهبود یافته ها،اینکه درمان داره یا نه نمیدونم ولی برا کمتر شدنش دارو گیاهی اعصاب بخور،خواب کااافی داشته باش تا مغزت خودشو رفرش کنه

2706