2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ما وقتی دوست بودیم باهم عهد بستیم هرگز قهر نکنیم ، تا اینکه بعد ازدواجمون، یبار من باهاش قهر کردم، بلایی سرم اومد نگووووو،😆😆😆 به خودم گفتم اگه بیاد دنبالم تا زنده م دیگه قهر نکنم🤣🤣🤣

دیگه هیچوقت باهاش قهر نکردم

لطفا درخواست دوستی ندهید، حتی شما دوست عزیز🎈🍒
2738
ای کاش میشد قهر کنم باش چند روز باهاش حرف نزنم بدجور دلم ازش پره فکر کنم داره خیانت میکنه

به جای قهر کردن باهاش حرف بزن بگو تو دلت چیه چه کاریه قهر کنی چی درست میشه تازه از هم دیگه سرد هم میشین

حوصله قهرندارم هرچی میگه و هرحرفی میزنه میگم باشه اعصاب قهرندارم دیگه ولی هرروزجنگ وجروبحث داریم ولی اعصاب قهرندارم!

هرچه آید به سرم بازگویم گذرد♡وای ازاین عمر که با میگذرد!میگذرد♥
حوصله قهرندارم هرچی میگه و هرحرفی میزنه میگم باشه اعصاب قهرندارم دیگه ولی هرروزجنگ وجروبحث داریم ولی ...

عزیزم شما که کنار هم نیستین

سر چی همش دعوا و بحث

صبوری میکنم تا طلوع آفتاب❤

تنها کسی که قهر از روی مسائل ساده به هیچ کار نمیاد قهر با شوهره 

والا انقد مرگ و میر زیاد شده با قدر شوهرامون رو بدونیم 

همسایه ما ۳ تا دختر داره دو روز پیش شوهر۳۷ سالش فوت شد سالم از خونه رفت بیرون دیگه برنگشت😓😓😓قدر همو بدونیم اگع وسط این قهر بازیا خدااااااایی نکرده یه اتفاق پیش بیاد تا اخر عمر ک عذاب وجدان نمیذاره زندگی کنیم 

شب اومدن خونه آشتی کتید باهاشون ارزش نداره🥺🥺🥺

🕊
2706