2733
2739

خوش به حالشون    کرونا با اینا قهره احیانا   

من که پوکیدم  پوسیدم   کپک زدم  

ایا فقط ما قرنطینه ایم؟ 😐

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توی کوه و جنگل که کرونا نیست

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
2731

نه کرونا غلط میکنه بره اونجا

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞

مام چند وقت پیش رفتیم رستوران خیلی وقت بود نرفته بودیم (با رعایت پروتکل های بهداشتی) با یه صحنه ای رو به رو شدم که باورم نمی شد یه عالمه آدم.......... 

بعد با خودم فکر کردم انگار فقط ما تو خونه بودیم😔

نه کرونا غلط میکنه بره اونجا

جدی میگم اشکالی نداره که.منو شوهرمم گاهی میرم دشت و جنگل میگردیم.اونجا که کسی نیست

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
2738
مام چند وقت پیش رفتیم رستوران خیلی وقت بود نرفته بودیم (با رعایت پروتکل های بهداشتی) با یه صحنه ای ر ...

چطوری با رعایت پروتکل میرید رستوران اخه

میزه تمیزه   ماسکتون ببرون نمیارید  فضا سربسته نیست

مطمعنید  اون پشت  توی اشپزخونه   غذاتون زیر دست کیا رد شده؟   مطعنید کسی که به غذای شما دست زده  فبلش دستشو به جای دیگه ای نکشیده   قاشق چنگال جی؟ 

چطوری با رعایت پروتکل میرید رستوران اخه میزه تمیزه   ماسکتون ببرون نمیارید  فضا سربسته نی ...

کسی روی غدا عطسه و سرفه نکرده😩😩😩😩

چطوری با رعایت پروتکل میرید رستوران اخه میزه تمیزه   ماسکتون در نمیارید  فضا سربسته نیست ...

رستوران عموی شوهرم بود تو شاندیز برای همون از لحاظ بهداشتی شوهرم بهشون اعتماد داره قاشق چنگال هم تمیز بود ولی برای تضمین خودم یه بار دیگه رفتم شستمشون

میز و اینا هم خودم با الکل اسپری کردم

سلام یه تاپیک جهیزیه داشتی میشه لینکشو بذاری یا تگ کنی منو

تیکر تولدشه:) اسفندی ام اونقدرنبودی که دیگه جای خالیت حتی با بودنت هم پر نمیشه. ولی الان اونقدری همدیگه رو دوست داریم که هیچکس رو به غیر اون نمیخوام 
2706