2737
2734
عنوان

مادرشوهراتون وقتی فهمید حامله هستین چیکار کرد واستون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6140 بازدید | 260 پست

رفتن کربلا یه انگشتر نقره بچگونه دخترونه اورد خندید گفت من کار ندارم باید دختر باشه 😅😅هفت ماه بعد یه گل پسر تحویلش دادم

کلا همه‌ ی سیاه سفیدا خوبن؛مثل پنگوئنا،پاندا ها،برف لای موهات،چشمات......

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ببخشید اگه اشکال نداره شوهرتون چیکار میکرد ؟شما آشپزی میکردی من چون بچه اولم هست نمیدونم باید چه انت ...

آره عزیزم

ببین من خداراشکر اصلا بارداری پر خطری نداشتم یعنی همه چیز نرمال بود و روند طبیعیشو طی میکرد هیچ ناراحتی و درد و مشکلی نبود

ولی تمام نه ماه بخواست هر دومون رابطه را تعطیل کردیم با اینکه هر دو و مخصوصا همسرم خیلی گرمه بعد از ۱۲ سال ما هنوزم مثل روزهای اول هستیم ولی بخاطر آرامش من و بچه واقعا تحمل و صبر کرد( این خیلی برام مهم بود)

اونموقع دکترا میخوند ملا دیگه دانشگاه نرفت و از خونه کاراشو انجام میداد 

فقط سریع میرفت خرید و برمیگشت خونه کنار من بود

آشپزی که تمام نه ماه خودش انجام داد من حالت تهوع داشتم نمیتونستم

خلاصه خیلی به داشتن آرامشم کمک کرد و جای خالی خونوادمو پر کرد تو اون دوران

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2731
2738
گفت ای بابا چرا خودتو درگیر نق و نوق بچه کردی عزیزم  این مردا ارزش ندارن آدم براشون بچه بزاد😁

😂😂😂😂😂😂

سلام، به ۹۹.۹.۹ یی ها لطفا نمک رو زخم نپاشین من جزو اونا نیستم ولی مسخرشون نکنین چون وقتی ببینن کسی میاد مسخرشون میکنه اعتماد به نفسشون کم میشه و دیگه سراغ اینکارا نمیرن اینکارا بیشتر برا روحیه دادن و امیدوار شدن به زندگیه، شاید این کارا تنها امیدیه که میتونن به خودشون و زندگیشون بدن و خودشون هم میدونن قرار نیست اتفاق خاصی رخ بده ولی همین چیزا باعث روحیه گرفتنشون میشه و بعضی‌ها هم چاره ای دیگه ای برا تحمل کردن وضعشون ندارن میدونین چقدر درد داره آدم اینجوری باشه؟؟پس لطفا نمک نپاشیم                                                       ******************************************گاهی نظرات رو با لحن خودمون و اشتباهی میخونیم و منظور  طرف رو اشتباهی متوجه میشیم گاهی بدون قصد باعث آزار بقیه میشیم و گاهی سوتفاهم میشه  و گاهی بخاطر اطلاعات کم گفتن نظر و قضاوت اشتباهی میکنیم و گاهی بعضی‌هامون ندونسته قضاوت میکنیم      پس بخشدم و ببخشین و سعی کنیم نظرات اشتباه و دل شکن و قضاوت اشتباه رو ببخشیم

خونه ی مادر همسرم رفتیم 

همه بودن همسرم اعلام کرد همه دست و جیغ و هورا😂😂😂

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
رفتن کربلا یه انگشتر نقره بچگونه دخترونه اورد خندید گفت من کار ندارم باید دختر باشه 😅😅هفت ماه بعد ...

چه عجب یه خونواده دختر دوست داره ، من خودم خیلی خوشحالم ۱ هفته است فهمیدم ۲ ماهمه ولی خیلی خوشحالم 

گناه من سادگی بود .
خدا سلامتی بده گلم میگما کاش منم حامله شم نینیم دخترشه شوهرمو خودم عاشق دختریم . من دوساله اقدامم بد ...

منم ۴ سال اقدام بودم انشالله مثل من سوپرایز بشی بااینگه توقع نداشتم مثبت بشه ولی شد 

شوهر منم عشق دختره شبی که گفتم باردارم گفت دختره گفتم نه پسره گفت شرط میبندم پاشو بریم عروسک بخریم گفتم زوده ولی رفتیم اخرم حرف اون شد 😅

مادرخوبی نداشتم سعی میکنم مادرخوبی برای دخترم باشم
2706