2733
2734
عنوان

مادرشوهرم بازم پیش نامزدم ازم گله کرده😳😳😳

| مشاهده متن کامل بحث + 536 بازدید | 41 پست

گناه داره دلم سوخت واسش...دوست داره باهم صمیمی باشین..

یه روز درمیون زنگ بزن، یا اگه واتساپ داره بهش پیام بده، حالا نه حتما سلام و احوالپرسی و این چیزا، مثلا یه سری متنای جالب میخونی واسش بفرست که ببینه به یادشی

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وقتی میره پشتم میه ک بهم زنگ نمیزنه حس میکنم بیشتر سعی داره تخریبم کنه جلوش

با زنگ نزدن که تخریب نمیشی 

از الان دید منفی نگیر

دوسِت داره و دلش میخواد باهات در تماس باشه

خدایا،حال همه رو به بهترین شکل خوب کن♥️

این دفعه خیلی نودبانه با ی لبخند ملیح بگو مادرجون منم هیلی دلم میخاد هروز بهتون زنگ بزنم اما انقد سرم شلوغه ک نمیشه ...

من میدونم شما منو دوست دارین میخایین باهام حرف بزنین ولی وقت نمیشه حالا از این ب بعد شما زنگ بزن بلکه من ب بهانه شما کمی یرم خلوت بشه

و خدایی بشدت برایم کافی است❤...
فکر کنم شخصیتش مهرطلبه  خیلی ادمای مزخرفی هستن

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2740

مث مادرشوهرمن اما الان تو بارداری توقعش کمترشده

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰

مادرشوهرمنم همینه شوهرم هرچقد میگه به مادرم بزنگ منم بهش میگم من عروسشم توعقدم خونه بابام هستم وظیفه اونه ن من خودش بزنگه شوهرمم میپره به مادرش بدبخت همیشه زنگ میزنه ۸ماهه من یه بارزنگیدم اونم شوهرم مجبورم کرد!

هرچه آید به سرم بازگویم گذرد♡وای ازاین عمر که با میگذرد!میگذرد♥

خب هرروز زنگ بزن به خدا تو بدی هیچی نیست من مادرشوهرم هرروز تلفنی حرف میزنیم بااینکه الان تو خونشون زندگی میکنم بازم هرروز حرف میزنیم اگه واقعا خوبه و محبت میکنه توهم خوب باش هرروز زنگ بزن اینطوری هم شوهرت خوشحال میشه هم مادرش هم پیش چشمشون خوب میشی

مادر شوهرت دوست دار مادرشوهر منم اینه هر روز‌میزنم بقیه عروساش زنگ نمیزنن دیگه از وقتی ک دوست بودیم شوهرم اینقد گفت الا هر روز حرف میزنیم یا اون میزنه یامن

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏