2737
2734
عنوان

مادرشوهرم بازم پیش نامزدم ازم گله کرده😳😳😳

| مشاهده متن کامل بحث + 536 بازدید | 41 پست

نزنگ

من از اول‌ نزدم و نمیزنم خودشم زنگ میزنه امار میگیره من زودی میرم دستشویی که نگه بدین حرف‌ بزنم باهاش

بعد ۶سال پدرشوهرم زنگ زد گفت به مادرت زنگ‌ نمیزنی فک کردیم قهری

وقتی خونشون میریم بدشون میاد انتظر دارن ژنگ بزنیم عوضیا خیلی تو روش از حرفاش خوشم میاد تازه تلفنم بکنم

من یک هفته اس نامزد کردم( صیغه ) والا دو کلمه هم باهاش حرف نزدم😂😂

شما همتون با مادرشوهراتون اینقدر قاطین 😂😂😂

والا مال من همش عروسم عروسم میکنه من فقط بهش میگم خانم فلانی 😂😂

آقا شهریار خوش آمدی به زندگیمو شدی شهریار قلبم یه دنیا دوست دارم به همین سادگی و خوشگلی عزیزترینم انشالله همیشه سالم باشی جنتلمنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جلوی نامزدت بهش بگو لطفا گلگی چیزی داری به خودم بگو....

بعد به نامزدت بگو من چه حرف مشترکی با مادزت دارم هروز بهش زنگ بزنم؟هفته ای یه بار بسه دیگه.زیادم هست تازه

💝خدایا پسرم تمام زندگیه منه..شکررت که برام حفظش میکنی..شکرت که دارمش💝
2731
من یک هفته اس نامزد کردم( صیغه ) والا دو کلمه هم باهاش حرف نزدم😂😂 شما همتون با مادرشوهراتون اینقد ...

😑خانوم فلانی🤣🤣

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏
😑خانوم فلانی🤣🤣

منظورم فامیلیشه فامیلیشو میگم 

آقا شهریار خوش آمدی به زندگیمو شدی شهریار قلبم یه دنیا دوست دارم به همین سادگی و خوشگلی عزیزترینم انشالله همیشه سالم باشی جنتلمنم 
منظورم فامیلیشه فامیلیشو میگم 

میدونم میگم یکم سنگینه خب مامان بگو بهش دیگه گناه داره

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏
میدونم میگم یکم سنگینه خب مامان بگو بهش دیگه گناه داره

والا گنه هم داره بنده خدا یه پسر و یه دختر دیگه داشته ۱۰ سال پیش تو تصادف فوت کردن الان تمها بچش نامزد منه نامزدم هم یه ازدواج نا موفق هم داشته الان دیگه 

ولی کلن دوس ندارم با بقیه قاطی شم 

2740
والا گنه هم داره بنده خدا یه پسر و یه دختر دیگه داشته ۱۰ سال پیش تو تصادف فوت کردن الان تمها بچش نام ...

خب قاطی شدن نیس ک محبت کن یکم بهش گناه داره 

خب قاطی شدن نیس ک محبت کن یکم بهش گناه داره 

میگم هنو زود چون یه هفته اس رفتیم تو دوران آشنایی بعد میگم حرمت بینمون حفظ شه و هنو زوده 

میگم هنو زود چون یه هفته اس رفتیم تو دوران آشنایی بعد میگم حرمت بینمون حفظ شه و هنو زوده 

هرجور میدونی ولی اگه من بودم میگفتم

هرجور میدونی ولی اگه من بودم میگفتم

اصلا به لحاظ روانشناسی غلط در این بره زمانی بخام مادر خطابش کنم ولی انگار مادرشوهرم دوس داره بهش بگم