2733
2739
عنوان

کیا علی رغم شرایط عالی خواستگار خوب ندارن؟ بیاین دور هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 4284 بازدید | 271 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

برای داروسازها هم اینطور هست زیاد سخت نگیرین😂 باید تو خود دانشگاه مخ یکی رو میزدین😂

بلد نبودیم خواهر😂پسرا رو درو کردن رفت🤣

التماس دعا دارم🥺 زندگیم گره خورده💔
2731

دقیییییقا😂😂😂

🩵اگه حاجتی داری بگو برات آیه الکرسی بخونم💙برای خوشبختی و  آرامش منم اگه خواستید دعا کنید🤍 اگه راضی هستی لطفا برام یه سوره یس بخون 🙏🏻🩵بهم بگو  تا من هم در مقابل لطفت برات یه تسبیح صلوات بفرستم💙
منم هستم ولی دیگه تو سایت چیزی نمیگم. چون یه بیشعور چندوقت پیش میگفت من میدونم تو توسایت چند بار از ...

ینی شناختنت؟

مم‌اسمم‌الهه نیس‌دروغ‌زدم‌که‌شماسایی نشم

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
2738
۲۴ ساالمه عزیزم سال آخر دندون پزشکیم ولی میترسم محیط کارم خبری نباشه

از خداشون هم باشه

همین که هیچکس فکر نمیکنه بی خاستگار باشی، و همه میگن به هرکسی جواب نمیده، خودش کلی کلاس داره😉 دندون هم که آخر کلاسه😍 من معلمم، خوشوقتم، البته من متاهلم

عاقامن۲۱سالمه عقدم شوهرهیچ پوخی نیس بخدا ازلج بابام کردم الانم به گوه خوردن افتادم حسرتم شده درس خوندن موفقیت شغل خوب ولی ندارم حاضربودم درس بخونم کارداشته باشم ولی شوهرنداشته باشم شوهرمم موقعیتش خوبه بدک نیس ولی هعی!

هرچه آید به سرم بازگویم گذرد♡وای ازاین عمر که با میگذرد!میگذرد♥

اخه تو این سه رشته من شنیدم دخترای دندون و دارو بیشتر طرفدار دارن ولی واقعیت چیز دیگری بود😂

🩵اگه حاجتی داری بگو برات آیه الکرسی بخونم💙برای خوشبختی و  آرامش منم اگه خواستید دعا کنید🤍 اگه راضی هستی لطفا برام یه سوره یس بخون 🙏🏻🩵بهم بگو  تا من هم در مقابل لطفت برات یه تسبیح صلوات بفرستم💙
2706