2733
2734

دختر 2ماه دیگ 2سالش میشه.

دقیقا 2و3ماهه شبا خوب نمیخابه.همش نق.میزنه 

یا باید تکونش بدم یا شیر میخوره.

الان.1ماهه تقریبا روزا اصلاااا بهش شیر نمیدم خوراکی میدم بازی میکنم

ولی شبا نمیدونم.چیکار کنم؟

بیدار میشه ابش میدم. ولی بازم.میگه لباستو.بده بالا.با یکی شیر میخوره با دست.دیگش با اون یکی. ور میشه.

بخدا زیر چشام گود رفته از بیخابی.

نمیدونم.چرا شبا نمیخابه.

دیروز بردمش بیرون انقدررر راه رفت.از ساعت 3ونیم ظهر بیدار بود تا 12شب

قبل خاب سیب زمینی سرخ کرده دادمش گفتم ببینم از گشنگشیه یا نه

ولی بازم بیدار شد.

از شیر گرفتن شبا شده واسم.کابوس 

نمیدونم.جیکار کنم.

توروخدا اگه چیزی میدونین بهم.بگین

یه دختر دارم که با 

ای وای🙊

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

واقعا تا الان بهش شیر شب میدی؟باید میگرفتیش یسالگی .چه حوصله ای داری بقران

بحران آب را جدی بگیریم.خیلی خیلی جدی.آب واقعا کمه.😔اگه رعایت نکنیم سازمان ملل  گفته تا ۵ سال آینده یعنی ۲۰۲۵ جنگ بر سر آب تو خاور میانه شروع میشه...و تا سال ۲۰۴۰ از بعضی شهرای ایران فقط یه اسم باقی میمونه.😔تروخدااااا رعایت کنید.بخاطر بچه هامون..کم آبی و بی آبی واقعا وحشتناکه.بچه هامون خیلی گناه دارن😔😔😔

هرکی حاجت داره بیادتاپیک اخرم

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید

عزیزم خدا برات حفظش کنه بچه داری همینه بیخود نیس بهشت زیرپای مادراس 

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
2738

چه همینه دیگه پیر آدمو درمیاره توام باید از شیر بگیریش بچه رو ول کنی تا ۵سالگی شیر میخواد نمیشه که هرموقع خواست لباسو بدی بالا😒

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2706