2737
2739
عنوان

باباها چقدر خوب بلدن ناز دخترو بکشن😍

| مشاهده متن کامل بحث + 642 بازدید | 52 پست
عزیزم کاملا درکت می کنم

خبلی سخته بخدا عقده ای شدم.

کمبود محبت پیدا کردم بخاطر همین شوهرم باهام خیلی مهربونه بهشم گفتم هرموقع بچع میاریم ک مطمن بشم پدر خوبی میشی برا بچمون.

میخاستم بگم اگه همسر عاشق داری که خداروشکر داری غصه گذشته رو نخور ببین من 28 سالمه مجردم، بی پدرم، ...

الهی عزیزم

منم دوران مجردیم خییلی سختی کشیدم هم پدر و هم مادر بد

منم ۲۹ سالگی عقد کردم

امیدت بخدا باشه مطمعن باش آینده خوبی داری

وزن فعلی85/700    قد167    وزن هدف اول 80           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی عزیزم منم دوران مجردیم خییلی سختی کشیدم هم پدر و هم مادر بد منم ۲۹ سالگی عقد کردم امیدت بخدا ...

ممنون گلم💋

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔
2731
خدا باباتو رحمت کنه.همین ک خانوادش ازش راضی هستن جاش بهشته عزیزم.براش فاتحه خوندم

قربونت برم مهربون😘

خدا رفتگان شما رو هم بیامرزه

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔
عزیزم خدا رحمتش کنه

ممنون گلم💋

2738

من هرچی ازخانواده شوهر میخورم بابام چنان ارومم میکنه ک ب هیچکس هیچ چیز فکر نمیکنم بمیرم براش

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
من هرچی ازخانواده شوهر میخورم بابام چنان ارومم میکنه ک ب هیچکس هیچ چیز فکر نمیکنم بمیرم براش

خدا برای هم نگه تون داره عزیزم❤️

پس من چی بگم که از بچگی نداشتمش اصن نمیدونم منو دوست داشت یانه هیچ وقت از لفظ بابا استفاده نکردم اصن نمیدونم چه حسیه

آجیا واسه پسرم دعا کنید مشکلش رفع بشه خیلی حالم خرابه 😥😥😥 دعا کنید ناامید نشم 🙏🙏🙏خدا بچه سالم و صالح نصیبتون کنه 😭😭😭🌹🌹🌹🌹

خوش به حالتون انشاالله روحشون قرین آرامش باشه

من هیچ محبتی از پدر ندیدم انقد اشکمو دراورده که نگو یه بار با چشمای خیس بهش گفتم اخه تو محبت پدری نداری داد زد نه ندارم😔 هیچ وقت اذیتش نکردم هیچی ازش نخواستم ولی هیچ وقت قدرمو ندونست هرروز خدا اذیتمون میکنه

بابای من خیلی بد اخلاق هیچوقتم نازمو نکشیده، یه خلا بزرگ توی زندگیم حس میکنم که باهیچی پر نمیشه، ...

الهی عزیزم واقعا وجود پدر خیلی لازمه تو زندگی دختر

من بابام خیلی دوسم داره و از لحاظ مالی و تحصیلات بهم میرسه ولی خب چون حدود چهل سال باهم اختلاف سنی داریم اون میخواد به روش قدیم تربیت کنه و من پیرو سبک جدیدم

اون میخواد با کتک زدن و داد زدن و تحقیر منو به خودم بیاره

من میخوام با ناز و نوازش و دلایل منطقی منو سر به راه کنه

اینه که بیشتر وقت ها باهم دعوامونه

ولی از صمیم قلبم از خدا میخوام سایش همیشه رو سرم باشه با وجود تمام جنگ و دعواها و تمام تحقیرها و کتک ها

اگر یه دختر با مانتوی بلند که نوک دماغش سرخ شده و موهاش از زیر روسریش زده بیرون ولی با سرتقی با دوستاش بستنی میخوره و میخنده و بلند بلند حرف میزنه و سلفی میگیره دیدین بهش چشم غره نرین اون منم میترسم ازتون
پس من چی بگم که از بچگی نداشتمش اصن نمیدونم منو دوست داشت یانه هیچ وقت از لفظ بابا استفاده نکردم اصن ...

عزیزم الهی بگردمت💋

مطمئن باش بابات دوستت داره و انشاءالله 100 سال دگ که عمر کردی در بهشت کنار هم خواهید بود❤️

خدا برای هم نگه تون داره عزیزم❤️

فداتشم عزیزدلم خدا پدرشمارو هم بیامرزه 😔

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
2706