2733
2734
عنوان

کسی رو دید بعد تولد بچش رو بده به کس دیگه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 979 بازدید | 79 پست
دلم خونه ازبس گریه کردم میدونم بچمم بدنیا بیاد از نظر روحی مشکل پیدا میکنه

میدونی هر زندگی ای مشکلات خودش رو داره، آدم باید خیلی قوی باشه که بتونه مشکلات رو حل کنه، برو پیش مشاور خوب که خوب راهنماییت کنه، شاید شوهرت آدم شد، حیف زندگیا اینقدر زیاد به طلاق کشیده میشن. 

طفلکی😔😔😔😔😔😔😔 اگه اون خانواده واقعا مطمئن هستن آره فکر بدی نیس همسایه ما بچه دار نمیشد از یه ...

منم میخوام بدم به نزدیک ترین کسم که کامل میشناسمش چازه ای ندارم سخته دلم خونه ۶سال منتظر بودم ولی نمیتونم بخداحتی پول دکتر رفتنم دیگه ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مایکی ازآشناهامون خواهرشوهرش بچه دارنمبشد به خواست خودش بچه به دنیاآوردودادبهشون 

گروه نارنجی🧡🧡 وزن شروع78...... وزن فعلی75.... وزن هدف60....... به امید خدابه هدفم میرسم💪
2728

اگ ادم مطمنی هستن و بچه ندارن بده اگ میشناسیشون 

يه دونه صلوات براي حل شدن مشكل بابام ميفرستيد خيلي سختي كشيده بخدا گناه داره خدا خودت كمكش كن.يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم
۱.۵ماهه ولی حتی یه سر نزد به خونه

ىعنى ۶هفتته ؟ سقطش کنى بهتر نیست..بعد ۴ماه بچه روح بهش دمیده میشه بچه رو اواره نکن فردا ازت متنفر میشه که پاسش دادى به اینو اون😔 مىگى میدم به کسى ولى عمرا دلت بیاد 

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂
۱.۵ماهه ولی حتی یه سر نزد به خونه

عزیزم شرایطتت سخته الان گریه زیاد کردی بچه کوچیک بوده خداهم بزرگه نگران نباش از الان به بعد مخصوصا تو سه ماه دوم  و سوم خیلی مهمه چون بچه دیگه حستو درک میکنه بزار به دنیا بیاریش بعد فکر کن که باید باهاش چیکار کنی از الان جلوتر استرس نده به خودت  به خدا دلم برات کباب شده😭

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر به وقت سه سالگی دلبندم .......خدایا کمکم کن هیچکسی جز خودت ندارم دوستای مهربونم اگه خواستید برام صلوات بفرستید انشالله همهگی حاجت روا بشید یاحسین جانم یا حضرت محمد دامن منتظرها با اولاد صالح سبز باشه یاحسین جانم درگیر عدد شش شدم اقاجان ای به قربان شش ماه زهرا من به قربان شش ماهت حسین جانم کشتی نجات ممنونم من و به الله وصل کردی اقاجان (نی نی من داره لود میشه  � اینقد درصد دیگه مونده 🤭🤗😍❤💋💋💋 یه صلوات واسش میفرستی ) خدایا شکرت نینی منم دنیا اومد ..بعد از تحمل روزهای سخت از دست دادن جنین شش ماهه ام خداوند مهربان این دخترمو از گلهای بهشتی به اغوشم رسوند دوستای خوبم التماس دعا دارم از همه تون ❤😍❤❤ . تیکر به وقت یک سالگی   به زودی دخترم یکسالش تمام میشه روزهای سختی را گذروندم روزهای پرازاسترس و الرژی دخترم اما گذشت اللن دخترقشنگم روبروم خوابیده و هفته دیگه تولدشه من واقعا هنوزم باورندارم که این گل زیبا مال منه با تمام وجودم دوستش دارم بندبند دلم به خنده علیه اون وصله و نگاهش که دوتا تیلع مشکیه تو صورت سفیدش برق میزنه دخترزیبای من تولدت مبارک مامانی حتی اگه بمیرم رویای داشتن تو قشنگترین خاطره در اعماق قلب منه ممنون خداوند قادرو مهربان هستم 
2738
مایکی ازآشناهامون خواهرشوهرش بچه دارنمبشد به خواست خودش بچه به دنیاآوردودادبهشون 

بله منم خواهرم ۱۳ساله بچه دار نمیشن فقط تو خانوادم فعلا خواهرم میدونه چون پدرم تازه عمل کرده نباید استرس بهش وارد بشه چندروز پیش بهش گفتم میخوام سقط کنم گفت بدش به من 

بله منم خواهرم ۱۳ساله بچه دار نمیشن فقط تو خانوادم فعلا خواهرم میدونه چون پدرم تازه عمل کرده نباید ا ...

اکه خواهرت هست که نگرانی نداره گلم  خاله هم بوی مادرو میده 

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر به وقت سه سالگی دلبندم .......خدایا کمکم کن هیچکسی جز خودت ندارم دوستای مهربونم اگه خواستید برام صلوات بفرستید انشالله همهگی حاجت روا بشید یاحسین جانم یا حضرت محمد دامن منتظرها با اولاد صالح سبز باشه یاحسین جانم درگیر عدد شش شدم اقاجان ای به قربان شش ماه زهرا من به قربان شش ماهت حسین جانم کشتی نجات ممنونم من و به الله وصل کردی اقاجان (نی نی من داره لود میشه  � اینقد درصد دیگه مونده 🤭🤗😍❤💋💋💋 یه صلوات واسش میفرستی ) خدایا شکرت نینی منم دنیا اومد ..بعد از تحمل روزهای سخت از دست دادن جنین شش ماهه ام خداوند مهربان این دخترمو از گلهای بهشتی به اغوشم رسوند دوستای خوبم التماس دعا دارم از همه تون ❤😍❤❤ . تیکر به وقت یک سالگی   به زودی دخترم یکسالش تمام میشه روزهای سختی را گذروندم روزهای پرازاسترس و الرژی دخترم اما گذشت اللن دخترقشنگم روبروم خوابیده و هفته دیگه تولدشه من واقعا هنوزم باورندارم که این گل زیبا مال منه با تمام وجودم دوستش دارم بندبند دلم به خنده علیه اون وصله و نگاهش که دوتا تیلع مشکیه تو صورت سفیدش برق میزنه دخترزیبای من تولدت مبارک مامانی حتی اگه بمیرم رویای داشتن تو قشنگترین خاطره در اعماق قلب منه ممنون خداوند قادرو مهربان هستم 

بله خواهر دوستم ی بچه ای رو از ی خانمی که بچه چهارم یا پنجمش بوده تو بیمارستان موقع تولد خریده چونکه غیر قانونی بوده بچه هنوز شناسنامه نداره از طرفیم مادربزرگ بچه همیشه تهدید میکنه میخاد بچه رو پس بگیره بچه الان بزرگ شده وخواهر دوستم خیلی براش زحمت کشیده وبزرگش کرده

من تماشای تو میکردم و غافل بودم                                       کز تماشای تو خلقی به تماشای منند
عزیزم شرایطتت سخته الان گریه زیاد کردی بچه کوچیک بوده خداهم بزرگه نگران باش از الان به بعد مخصوصا تو ...

من حتی یه چیز درست وحسابی هم نخوردم سرش دلم برای بچم کبابه بدنیا نیومده اینه حالش واقعا سختمه هردفعه چقدرهزیته دکتر زیاده دیروز رفتم یخورده چیز خریدم کلا ۴تاتیکه بود۱۵۰تومن شد 

بله منم خواهرم ۱۳ساله بچه دار نمیشن فقط تو خانوادم فعلا خواهرم میدونه چون پدرم تازه عمل کرده نباید ا ...

اگه شوهرت چند سال بعد بیاد بگه بچمو میخوام چى

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂
2706