2737
2739
عنوان

کسی رو دید بعد تولد بچش رو بده به کس دیگه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 979 بازدید | 79 پست

اره ، یکی از همسایه ها میشناسم خودش ۴تا دختر داشت ، یه بچه گذاشت گیرش اومد واسه داداشش پسر شد و بهش داد ، الان برادرش هم فوت شده ولی بچش پیشش زنداداشش هس ! 

مامان یکی از دانش اموزامم گفت یه بچه اوررم دادم به یکی دیگه 

.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه به نزدیک ترین کسم بدم

اونجوری هم دیدم که خانمی بچه دار. نمیشد جاریش یک بچه بهش داد. اون جاری خودش چند تا بچه داشت تو یه خونه هم زندگی میکردن. فرهنگشون هم با این قضیه سازگار بود

اگه از اون آدم مطمئن هستی، و می‌دونی به هیچ عنوان شرایط بزرگ کردنش رو نداری و اصلا اصلا پشیمون نمیشی بهش بده

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
2728
دقیقا شناسنامه گرفتن خیلی سخت هست  دوست من هنوز موفق نشده و بچه 10 ماهشه هنوز شناسنامه نداره

منم کسی رو می‌شناختم بچه حدود دو سه سالش شده بود ولی هنوز نتونسته بودن کسی رو پیدا کنن  گواهی ولادت جعلی صادر کنه

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار