2737
2734
عنوان

ب جای اینکه انقددددسرمون توگوشیمون باشه یکم کتاااب بخونیم

| مشاهده متن کامل بحث + 142 بازدید | 25 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همه اینارو خوندی؟؟؟ چه خوبه ک کتاب میخونی 

همه شونو بالای پنج بار خوندم😊

عشقم کتابه دیگه.الان دو سه ساله نت گردی میکنم.

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2731
اره قلمش فوق العاده ست..خیلی خوب بود ولی من خیلی گریه کردن باهاش😢 احساتی ام 😄

من گریه نکردم.

ولی برای آیدا و یوسف خیلی غصه خوردم.😢

حالم از اورهان و باباش به هم میخوره😬😬😬😬😬

آیدین هم عاشقش بودم😍

احساس میکنم شبیه خودمه بین این فامیلای بیشخصیت بیشعور گیر افتادم

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
همه شونو بالای پنج بار خوندم😊 عشقم کتابه دیگه.الان دو سه ساله نت گردی میکنم.

خیلی خوبه اینجوری من خیلی دوس دارما ولی خو کم پیش میاد برم کتابخونه یا کتاب بگیرم بیشتر وقت ندارم

خیلی خوبه اینجوری من خیلی دوس دارما ولی خو کم پیش میاد برم کتابخونه یا کتاب بگیرم بیشتر وقت ندارم

منم الان سه چهار ماهه نرفتم کتاب بخرم😞

چشمامم اذیت میشه پی دی اف نمیتونم بخونم.

این کرونا بره منمیرم کتاب فروشیا رو خالی میکنم😅

2738
منم الان سه چهار ماهه نرفتم کتاب بخرم😞 چشمامم اذیت میشه پی دی اف نمیتونم بخونم. این کرونا بره منم ...

اخ اره اصلا با پی دی اف نمیشه خوند 

قبلا خیلی خوندم چشام ضعیف ترشده دیگ