2737
2734

از اون کلیپایی که میگن دختران آهن پرست 😂

بعد چقدر وضع دخترا ایران خرابه 

تهران افتضاحه خیلی

همینجور سوار ماشین مدل بالا میشن با دوسرنشین مرد جووون همشم اهل حالن😑😐

بعد میگن چرا این همه خیانت زیاده

فک کن اگرم پیشنهاد...بدن طرف سریع وا میده😖😖

واقعا وضع جووناخراب شده

بعد بنظرم آمار تجاوز و دزدی وقتل های سریالی خیلی پایین نیس ؟ آخه نمیگه شاید طرف قصد سوئ داشته باشه که سوارش میکنه😮

خدایا شکرت به خاطر پسر کوچولوم👶خیلی خوش اومدی سورنا🌹🥀🏵💮🌸💐🌺🌻🌼🌷⚘🌾

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رو خودت تلخک بریز نخورنت

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
2728

وضع دخترا ن جامعه خراب کرده وضعو اگه مجبورنبودن سوار ماشین انچنانی نمیشدن

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..
2738

دقیقا 

منم الان دو هفته ست این کلیپای دختران اهن پرست و یه مدل دیگه هم هست نست خیانت رو میبینم واقعا شاخ در میارم که انقدرررررر راحت خیانت میکنن یا بخاطر ماشین تن به هر کاری میدن.....

جای تاسف داره واقعا

مثل چشمای خسته ی لبریز...

صد البته که تمام هرزه ها تو تهران نریخته از تهران غول نسازید خواهشا😒

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 

خب یه سری جاها تو بزرگراه هست واسه همین کاراست

میرن پول میگیرن این کار رو کنن

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید

منم تو یوتیوب چندتا فیلم دیدم آره اصلا راحت من بخدا بیرون میرم جز ماشین تاکسی زردا هست دیگه سوار ماشین دیگه نمیشم یا با آژانس میرم یه ترس تو دلم همش احساس دزدیده شدن دارم ،😂😂😂

همه شونم اینطور نیستن یکی مث خود من ، بدممم میاد از پسرا میدونی روشم چیه من فقط با اکیپمم عاشق اکیپمم من خودم وو اکیپم همه مون از مسرا بدمون میاد😐😐بخدا چندشمون میشه و روشمون اینه ک مخ میزنیم پسره میاد شماره بده شماره رو میگیرم و با بدترین حالت پاره میکنم و میریزم زمین عالیههههههه😐😂😂امتحان کنین

2706