2733
2739
عنوان

به نظراتتون احتیاج دارم

81 بازدید | 11 پست

۷ ماه پیش با دوست صمیمیم قهر کردیم 

چونکه با یکی دیگه از دوستاش افتاده بود یبار با من سرد صحبت کرد قیدشو زدم فکر کردم حتما دیگه بااون سرگرمه نمیخاد با من دوس باشه 

بعد دیگه سراغش نگرفتم تا خودش زنگ زد بهم خوب صحبت کرد اما من دیگه قیدشو زده بودم بخاطر اون رفتارش.دوس ندارم بزور تو زندگی کسی بمونم .چند وقت بعد توی استوری روز خواهرو به اون دوستاش تبریک گفته بود به من نگفته بود منم بلاکش کردم اونم منو بلاک کرد.

دو تامون دختریم.

دوستی خیلی عالی و صمیمی داشتیم در گذشته.

حالا چند روز دیگه تولدشه. پارسال سورپرایزش کردم اونم برا تولدم منو سورپرایز کرد. بنظرتون بهش تبریک بگم تولدشو؟ خودمو خورد نمیکنم؟

این اکانت پنجم منه دیگه شماره و ایمیل ندارم لطفااااا منو نترکون نی نی یار 😭😭

ن دیگه بیخیال

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

امکانش هست بی محلت کنه و ضایع شی. امکانش هست ذوق کنه و آشتی کنین😑

خدایا شکرت بابت خوشبخت بودنم. خدایا عاقبت دخترمو ختم بخیر کن.خوشبختش کن کمکش کن فرد موفق و مفیدی برای جامعه و خانوادش بشه. خدایا دخترمو به راه راستو درست هدایتش کن که پاکدامن بمونه. تو رشته ی مورد علاقش ادامه تحصیل بده.  کمکش کن که بهترین ازدواج و بکنه ی شوهر با ایمان صالح.. گیرش بیاد. الهی آمین.  خدایا با توکل بتو.میدونم که دست دخترمو رها نمیکنی. بخودت میسپارمش. خدا شکرت شکرت.   😄 با توکل برخدا من سال آینده به خونه ی خودم اسباب کشی میکنم.خدایا شکرت. من بهترین و آرام ترین مامانم. 
2738
وقتی رفت با اون دختره دیگه خبری ازش نبود؟

چرا زنگ زد یبار . ولی دیگه من سراغشو نگرفتم. گهگداری هم تو اینستا یه پیام زوری میدادیم

این اکانت پنجم منه دیگه شماره و ایمیل ندارم لطفااااا منو نترکون نی نی یار 😭😭

به قول بابام که همیشه داداشمو نصیحت میکنه میگه از رفیق واسه ادم نون درنمیاد🙄میدونم ربط نداشت ولی دوس داشتم بگم🤪

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
چرا زنگ زد یبار . ولی دیگه من سراغشو نگرفتم. گهگداری هم تو اینستا یه پیام زوری میدادیم

من بودم پیام نمیدادم چون بلاکم کردین همو و دیگه دوستیتون مث سابق نمیشه البته اگه با اون قهر کنه میاد سراغ تو

بی تفاوت باش چون هر چیزی ارزش فکر کردن ندارد شادی چیزی نیست جز داشتن تن سالم و یک حافظه ی ضعیف